Bądź na bieżąco, poznaj najnowsze trendy w edukacji.

Strefa wiedzy

Skorzystaj z mojej wiedzy i doświadczenia. Sprawdź ofertę.

Szkolenia

Skorzystaj z gotowych, aktualnych wzorów dokumentów

Wzory dokumentów

LSE - Lepsza Strona Edukacji

Zawód nauczyciela wymaga nieustannego rozwoju oraz poszerzania swoich kompetencji, tak by móc w sposób możliwie jak najbardziej efektywny przekazywać wiedzę najmłodszym. Aktualnie obowiązujące programy ulegają dynamicznym zmianom, dlatego też warto jest być na bieżąco z tego typu kwestiami, tak by przeprowadzane lekcje były zgodne z wszystkimi obecnie panującymi wymogami. To właśnie między innymi dlatego powstała niniejsza strona, w której znaleźć Państwo mogą szerokie spektrum różnego rodzaju materiałów pomocnych zarówno nauczycielom, jak i dyrektorom przedszkoli.

Osoby chcące poszerzać swoją wiedzę z całą pewnością zainteresują się licznymi szkoleniami, które dostępne są również w formie e-learningu, co jest rozwiązaniem bardzo wygodnym i niewymagającym od Państwa czasu na dojazdy. Szkolenia te obejmują między innymi wiedzę z zakresu najnowszych podstaw programowych, odpowiedniego planowania pracy wychowawczo-dydaktycznej, pomysłów na tworzenie kreatywnych oraz inspirujących zajęć i nie tylko.

widh=850""

Ukazało się  nareszcie, długo wyczekiwane przez dyrektorów, rozporządzenie w sprawie nadzoru pedagogicznego. Nie wprowadza ono rewolucyjnych zmian, ale w związku ze zmianą form nadzoru (dodanie monitorowania) oraz dopisaniem do zawartości planu nadzoru dyrektora planu obserwacji i zakresu monitorowania, wymusza konieczność zmiany struktury dotychczasowych planów nadzoru pedagogicznego.

Oto zestawienie najważniejszych zmiany w nadzorze oraz opracowany przeze mnie plan nadzoru pedagogicznego na rok szkolny 2017/2018 wraz z dokumentacją.

Plan nadzoru pedagogicznego
Szczegóły   |   Kup (Cena: 50.00 pln)

Dokumentacja nadzoru pedagogicznego
Szczegóły   |   Kup (Cena: 50.00 pln)