Szkolenia dla dyrektorów przedszkoli niepublicznych - Warszawa

Moją ofertę kieruję zarówno do początkujących jak i doświadczonych dyrektorów przedszkoli niepublicznych, którzy muszą nieustannie dostosowywać prowadzoną dokumentację do zmieniającego się i niejednoznacznego w stosunku do tych placówek prawa. Proponowane w czasie szkoleń i kursów rozwiązania organizacyjne i wzory dokumentów to rezultat 21 lat doświadczenia w pracy na stanowisku dyrektora, współpracy z wydawnictwami oraz pracy jako redaktor prowadząca czasopisma dla dyrektorów przedszkoli. Dzięki moim szkoleniom i oferowanym wzorom dokumentów zaoszczędzicie cenny czas i otrzymacie gwarancję, że Wasze przedszkole funkcjonuje zgodnie z aktualnym prawem oświatowym.

Konferencja dla dyrektorów i właścicieli przedszkoli niepublicznych "Przedszkola niepubliczne a prawo oświatowe w 2018 r."- 9 lutego 2018 r. w Warszawie