Kursy i szkolenia dla nauczycieli przedszkoli - Warszawa

Przedstawiam propozycję szkoleń otwartych dla nauczycieli przedszkoli na terenie miasta Warszawa Wśród szkoleń znajdą coś dla siebie zarówno doświadczeni nauczyciele przedszkoli, poszukujący nowych inspiracji, jak i młodzi, na początku swojej drogi zawodowej. Udział w kursach i szkoleniach prowadzonych przeze mnie i trenerów daje uczestnikom maksimum praktycznych rozwiązań przydatnych w codziennej pracy z dziećmi, pomoc w prowadzeniu dokumentacji przedszkolnej i awansie zawodowym. Szkolenia i kursy prowadzą najlepsi trenerzy, praktycy, specjaliści w swojej dziedzinie. Szkolenia z zakresu awansu zawodowego prowadzę w oparciu o wiedzę eksperta do spraw awansu z listy MEN i doświadczeń zdobytych podczas zasiadania w komisjach dla nauczycieli ubiegających się o kolejny stopień awansu zawodowego.