Warsztat kreatywnej pracy z tekstem - Warszawa 10 marca

 

Dla nauczycieli wychowania przedszkolnego, którzy chcą zyskać:

- pomysły na pracę z tekstem literackim;
- scenariusze zajęć w oparciu o wybrany tekst zawierające opis działań plastycznych, muzycznych (tanecznych), ruchowych, matematycznych czy językowych;
- pomysły na integrowanie pracy wszystkich zmysłów u dzieci, doskonalenie koordynacji wzrokowo - ruchowo -słuchowej, rozwijanie kompetencji językowych i komunikacyjnych.

Podczas tych zajęć dziecko współdziała w parze, zespole i grupie, przeżywa pozytywne emocje, zaspokaja naturalną potrzebę ruchu i tworzenia

prowadzące

Karolina Karaśkiewicz absolwentka kierunku Edukacja wczesnoszkolna (Wydział Nauk Pedagogicznych) oraz Techniki wizualne w edukacji na Wydziale Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Popularyzatorka edukacji plenerowej w Polsce. Założycielka i nauczyciel w Niepublicznym Przedszkolu Leśnym Widnokrąg. Współtwórca Polskiego Instytutu Przedszkoli Leśnych. Trenerka systemu „Edukacji przez ruch” Doroty Dziamskiej. Stara się w swojej pracy upowszechniać idee Zrównoważonego rozwoju. Nauczyciel z jedenastoletnim stażem. 

Ewelina Litwic- absolwentka pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Jest nauczycielem mianowanym, pracuje w przedszkolu państwowym na Mokotowie od 11 lat, gdzie m.in. koordynuje pracę Przedszkolnego Teatru Rodziców i Nauczycieli. Interesuje się aktywnymi metodami pracy z dziećmi. Jest certyfikowanym trenerem systemu "Edukacja przez Ruch " Doroty Dziamskiej, absolwentką kursu I stopnia "Metody Ruchu Rozwijającego"  Weroniki Sherborne, pasjonatem idei Carla Offfa "Muzyka, taniec i ruch" oraz praktykiem idei NVC "Porozumienia bez przemocy" Marshalla Rosenberga

Dorota Wypych – absolwentka pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej oraz pedagogiki opiekuńczo – wychowawczej na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie, od 12 lat pracuje z przedszkolakami – obecnie w przedszkolu publicznym na Mokotowie; certyfikowany trener systemu „Edukacja przez ruch” Doroty Dziamskiej, realizator idei Carla Orffa w pracy z dziećmi, obecnie kończy studia podyplomowe z zakresu kształcenia muzyczno–ruchowej.

Miejsce warsztatów: Warszawa, Towarowa 22

godz. 10.00- 13.00

cena 120 zł.

zapisy drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłata kwoty za szkolenie na konto bankowe Lepszej Strony Edukacji 89 1910 1048 2204 6955 3385 0001 najpóźniej na tydzień przed terminem szkolenia.

Osoby, które chcą otrzymać fakturę w zgłoszeniu na szkolenie proszone są o podanie danych do jej wystawienia.