Szkolenie "Zakończenie stażu na stopień nauczyciela dyplomowanego"

Łódź - 24 lutego, godz. 10.00- 12.30, Plac Wolności 12/201

Poznań - 17 marca, 11.00-13.30, ul. Ogrodowa 12

Katowice, 7 kwietnia, 11.00- 13.30, ul. 3 Maja 13 (wejście od ulicy Stawowej 10)

Treści szkolenia

1. Zakończenie stażu w swojej placówce:

• obowiązki nauczyciela a obowiązki dyrektora
  • opracowanie sprawozdania z realizacji planu rozwoju zawodowego

2. Wniosek o postępowanie kwalifikacyjne:

• dokumenty, które należy dołączyć do wniosku
  • opracowanie opisu i analizy wymagań na stopień nauczyciela dyplomowanego - prezentacja wzorcowej teczki i omówienie najczęściej popełnianych błędów w składanych teczkach

3. Rozmowa kwalifikacyjna

• Jak przygotować się do rozmowy
  • najczęściej zadawane pytania przez członków komisji

Uczestnik szkolenia otrzymuje:

• zaświadczenie o udziale w szkoleniu
  • materiały szkoleniowe: wniosek o podjęcie postępowania kwalifikacyjnego, przykłady właściwego przypisywania działań do odpowiednich wymagań, przykładowe opisy i analiza działań

Koszt 130 zł.

zgłoszenia; mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłata kwoty za szkolenie na konto bankowe Lepszej Strony Edukacji 89 1910 1048 2204 6955 3385 0001 najpóźniej na tydzień przed terminem szkolenia.

Osoby, które chcą otrzymać fakturę w zgłoszeniu na szkolenie proszone są o podanie danych do jej wystawienia.