LSE - Lepsza Strona Edukacji

Zawód nauczyciela wymaga nieustannego rozwoju oraz poszerzania swoich kompetencji, tak by móc w sposób możliwie jak najbardziej efektywny przekazywać wiedzę najmłodszym. Aktualnie obowiązujące programy ulegają dynamicznym zmianom, dlatego też warto jest być na bieżąco z tego typu kwestiami, tak by przeprowadzane lekcje były zgodne z wszystkimi obecnie panującymi wymogami. To właśnie między innymi dlatego powstała niniejsza strona, w której znaleźć Państwo mogą szerokie spektrum różnego rodzaju materiałów pomocnych zarówno nauczycielom, jak i dyrektorom przedszkoli.

Osoby chcące poszerzać swoją wiedzę z całą pewnością zainteresują się licznymi szkoleniami, które dostępne są również w formie e-learningu, co jest rozwiązaniem bardzo wygodnym i niewymagającym od Państwa czasu na dojazdy. Szkolenia te obejmują między innymi wiedzę z zakresu najnowszych podstaw programowych, odpowiedniego planowania pracy wychowawczo-dydaktycznej, pomysłów na tworzenie kreatywnych oraz inspirujących zajęć i nie tylko.

width=850""

Powracam do cyklicznego zamieszczania co miesiąc kalendarza dyrektora zawierającego najważniejsze obowiązki dyrektora.

Zapraszam na szkolenie z zakresu kontroli zarządczej.

W sklepie znajdują się statut przedszkola publicznego i niepublicznego.

W październiku polecam szkolenia w Poznaniu w dniu 14 października.

Wkrótce w sklepie zamieszczę Regulaminy i procedury opracowane zgodnie z nowym prawem oświatowym.

Polecam do zakupienia w sklepie zestaw uchwał. które rada pedagogiczna powinna podjąć we wrześniu zgodnie z nowym prawem oświatowym

Uchwały Rady Pedagogicznej na wrzesień 2017 r.
Szczegóły   |   Kup (Cena: 50.00 pln)