Zapraszam do zapoznania się z ofertą szkoleń.

Szkolenia rad pedagogicznych odbywają się w Państwa przedszkolu.

Termin  i cena do uzgodnienia drogą mailową.

Dlaczego warto?

Zamówienie szkolenia rady pedagogicznej pozwala:

• zaoszczędzić  środki na doskonalenie zawodowe
  • zapewnić jednocześnie tę samą wiedzę wszystkim nauczycielom
  • skorzystać z wiedzy i materiałów dostosowanych do potrzeb i specyfiki Waszej  placówki
  • zapewnić lepszą  efektywność szkoleń dzięki kameralnym warunkom i pracy w grupie znających się osób.

Dla tych którzy:

• preferują szkolenia w wybranym przez siebie miejscu i czasie
  • chcą uczyć się w indywidualnym  tempie umożliwiającym zatrzymanie się na wybranych fragmentach
  • lubią wracać do przeczytanych wcześniej tekstów
  • chcą udowodnić umiejętność zastosowania technologii informacyjnej i komunikacyjnej w awansie na stopień nauczyciela mianowanego

przygotowałam ofertę szkoleń e-learningowych.

Zaświadczenie ze szkolenia e-learningowego ma taką samą wartość jak ze szkolenia stacjonarnego.

Dodatkowo, umożliwia spełnienie wymagania posługiwania się technologią informatyczną i komunikacyjną, nauczycielom w trakcie stażu na kolejny stopień awansu.

Tym, którzy ukończą szkolenie, wystawiam na życzenie zaświadczenie potwierdzające nabyte umiejętności w zakresie korzystania z technologii informacyjnej i komunikacyjnej.

Oprócz zamieszczonej oferty, proponuję pomoc w opracowaniu lub sprawdzeniu dokumentacji przedszkola.