Bądź na bieżąco, poznaj najnowsze trendy w edukacji.

Strefa wiedzy

Skorzystaj z mojej wiedzy i doświadczenia. Sprawdź ofertę.

Szkolenia

Skorzystaj z gotowych, aktualnych wzorów dokumentów

Wzory dokumentów

LSE - Lepsza Strona Edukacji

Zawód nauczyciela wymaga nieustannego rozwoju oraz poszerzania swoich kompetencji, tak by móc w sposób możliwie jak najbardziej efektywny przekazywać wiedzę najmłodszym. Aktualnie obowiązujące programy ulegają dynamicznym zmianom, dlatego też warto jest być na bieżąco z tego typu kwestiami, tak by przeprowadzane lekcje były zgodne z wszystkimi obecnie panującymi wymogami. To właśnie między innymi dlatego powstała niniejsza strona, w której znaleźć Państwo mogą szerokie spektrum różnego rodzaju materiałów pomocnych zarówno nauczycielom, jak i dyrektorom przedszkoli.

Osoby chcące poszerzać swoją wiedzę z całą pewnością zainteresują się licznymi szkoleniami, które dostępne są również w formie e-learningu, co jest rozwiązaniem bardzo wygodnym i niewymagającym od Państwa czasu na dojazdy. Szkolenia te obejmują między innymi wiedzę z zakresu najnowszych podstaw programowych, odpowiedniego planowania pracy wychowawczo-dydaktycznej, pomysłów na tworzenie kreatywnych oraz inspirujących zajęć i nie tylko.

Ponieważ zbliża się czas zakończenia staży na stopień nauczyciela mianowanego, przypadających w okresie wielu zmian w prawie oświatowym, postanowiłam zebrać te zmiany, aby pomóc nauczycielom w przygotowaniu sprawozdania oraz dyrektorom w ich sprawdzaniu. Oto zestawienie najważniejszych zmian w prawie oświatowym w ciągu ostatnich 3 lat.

Nauczyciele nie muszą znać wszystkich obowiązujących w tym czasie przepisów. Wystarczy, że będą znać najważniejsze przepisy regulujące pracę placówek oświatowych i będą wiedzieć, które z nich się zmieniały. Co koniecznie należy wiedzieć o regulacjach prawnych omawiam na szkoleniach. Ostatnie z tego cyklu odbędzie się 28 kwietnia w Gdańsku. Szczegóły w zakładce "Szkolenia dla nauczycieli". Jeśli ktoś nie mógł uczestniczyć w szkoleniach zapraszam na szkolenie e-learningowe znajdujące się w zakładce "szkolenia e-learningowe". Istnieje możliwość otrzymania faktury oraz wszyscy uczestnicy szkolenia otrzymują zaświadczenie.