Bądź na bieżąco, poznaj najnowsze trendy w edukacji.    

Strefa wiedzy

Skorzystaj z mojej wiedzy i doświadczenia. Sprawdź ofertę.

Szkolenia

Skorzystaj z gotowych, aktualnych wzorów dokumentów

Wzory dokumentów

LSE - Lepsza Strona Edukacji

Zawód nauczyciela wymaga nieustannego rozwoju oraz poszerzania swoich kompetencji, tak by móc w sposób możliwie jak najbardziej efektywny przekazywać wiedzę najmłodszym. Aktualnie obowiązujące programy ulegają dynamicznym zmianom, dlatego też warto jest być na bieżąco z tego typu kwestiami, tak by przeprowadzane lekcje były zgodne z wszystkimi obecnie panującymi wymogami. To właśnie między innymi dlatego powstała niniejsza strona, w której znaleźć Państwo mogą szerokie spektrum różnego rodzaju materiałów pomocnych zarówno nauczycielom, jak i dyrektorom przedszkoli.

Osoby chcące poszerzać swoją wiedzę z całą pewnością zainteresują się licznymi szkoleniami, które dostępne są również w formie e-learningu, co jest rozwiązaniem bardzo wygodnym i niewymagającym od Państwa czasu na dojazdy. Szkolenia te obejmują między innymi wiedzę z zakresu najnowszych podstaw programowych, odpowiedniego planowania pracy wychowawczo-dydaktycznej, pomysłów na tworzenie kreatywnych oraz inspirujących zajęć i nie tylko.

 

"Idź przez życie tak, aby ślady Twych stóp, przeżyły Ciebie"

te słowa ks. Jana Chrapka są moim mottem życiowym

 

Moją pasją jest uczenie się i zdobywanie nowych umiejętności oraz dzielenie się wiedzą z innymi. O wartości ludzkiego życia, według mnie, świadczy to ile daliśmy z siebie innym i jak wpłynęliśmy na to, aby świat i życie ludzi stało się lepsze.

Te wartości zdecydowały o moich życiowych wyborach. Zawsze chciałam być nauczycielką. Po 10 latach pracy zostałam dyrektorem i funkcję tę pełnię do dziś. Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje i  wiedzę. Konsekwencją tej drogi było  rozpoczęcie działalności trenerskiej. Jestem też tutorem i mediatorem sądowym. W tym roku ukończyłam szkolenie dla ekspertów do spraw awansu zawodowego nauczycieli i oczekuję na wpis na listę ekspertów MEN. Byłam też redaktorką ogólnopolskiego czasopisma dla dyrektorów przedszkoli a w tej chwili systematycznie współpracuję z wydawnictwami publikującymi dla oświaty.

W czerwcu tego roku założyłam stronę na facebooku, na której zamieszczam materiały pomocne w pracy  nauczycielom i dyrektorom przedszkoli, inspirujące do zmian w oświacie i podejściu do wychowania i kształcenia dzieci. Bliska jest mi idea "budzącej się szkoły". Ponieważ zainteresowanie przerosło moje najśmielsze oczekiwania, postanowiłam utworzyć stronę internetową, aby ułatwić dostęp do materiałów oraz umieszczać dłuższe teksty.

Przedstawiam też ofertę moich szkoleń, zarówno dla rad pedagogicznych jak też e-learning.

Zapraszam do współpracy