Kurs online “Agresywne zachowania dzieci – jak im zapobiegać”

Kurs online Współpraca z rodzicami w sytuacjach trudnych-2
Lis

This course is out of stock

Kurs przeznavczony jest dla nauczycieli przedszkoli. Odbędzie się 17 listopada o godz. 18.00 i trwać będzie około 2,5 godziny. Uczestnicy otrzymują link do kursu (nie ma potrzeby pobierania aplikacji). Mogą równiez dołączyć do kursu logując się na swoim koncie na stronie lSE, wchodzac w kurs . W lekcji pierwszej będzie transmisja.

Treści kursu

1. Rodzaje agresji
  2. Przyczyny agresji w wieku przedszkolnym
  3. Sposoby zapobiegania agresywnym zachowaniom dzieci – strategie postępowania, zabawy, sytuacje edukacyjne