Kurs online “Agresywne zachowania dzieci – jak im zapobiegać”

Kurs online Współpraca z rodzicami w sytuacjach trudnych-2
07
Lis
65.00 zł

This course is out of stock

Kurs przeznavczony jest dla nauczycieli przedszkoli. Odbędzie się 17 listopada o godz. 18.00 i trwać będzie około 2,5 godziny. Uczestnicy otrzymują link do kursu (nie ma potrzeby pobierania aplikacji). Mogą równiez dołączyć do kursu logując się na swoim koncie na stronie lSE, wchodzac w kurs . W lekcji pierwszej będzie transmisja.

Treści kursu

  1. Rodzaje agresji
  2. Przyczyny agresji w wieku przedszkolnym
  3. Sposoby zapobiegania agresywnym zachowaniom dzieci – strategie postępowania, zabawy, sytuacje edukacyjne
  4. Sposoby radzenia sobie z agrsesywnymi zachowaniami dzieci

Uczestnicy pobierają zaświadczenie ze strony LSE. Na życzenie wystawiana jest faktura

Zawartość kursu

Ogółem: 1 Lekcja Czas: 2 godziny
  • kurs online
    • Lekcja1.1

O instruktorze

User Avatar Jolanta Wasilewska

Moją pasją jest uczenie się i zdobywanie nowych umiejętności oraz dzielenie się wiedzą z innymi. O wartości ludzkiego życia, według mnie, decyduje to, ile daliśmy z siebie innym i jak wpłynęliśmy na to, aby świat i życie ludzi stało się lepsze.

Te wartości zdecydowały o moich życiowych wyborach. Zawsze chciałam być nauczycielką. Po 10 latach pracy z dziećmi zostałam dyrektorem i pełniłam tę funkcję przez 21 lat. Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje i pogłębiam wiedzę. Konsekwencją tej drogi było rozpoczęcie działalności trenerskiej. Jestem też tutorem i mediatorem sądowym. W 2016 roku ukończyłam szkolenie dla ekspertów do spraw awansu zawodowego nauczycieli i zostałam wpisana na na listę ekspertów MEN. Byłam też redaktorką ogólnopolskiego czasopisma dla dyrektorów przedszkoli “Monitor Prawny Dyrektora” Jestem autorką kilkudziesięciu artykułów, które ukazały się w czasopismach kierowanych do dyrektorów przedszkoli. Cały czas poszukuję nowych, skutecznych rozwiązań metodycznych i wychowawczych. Jestem entuzjastką NVC czyli “porozumienia bez przemocy”. Po 30 latach pracy z dziećmi odkryłam Pozytywną dyscyplinę, której zostałam certyfikowanym edukatorem. Chciałabym, aby jak najwięcej przedszkoli i szkół stosowało tę metodę w swojej pracy, gdyż łączy ona w sobie skuteczność wychowawczą z poszanowanie godności i szacunkiem dla dziecka.

Moje szkolenia wyróżnia to, że oparte są na moim doświadczeniu i codziennej praktyce. Skuteczność metod wychowawczych, które polecam jest sprawdzona w czasie bieżącej pracy z dziećmi.

65.00 zł

This course is out of stock