Kurs online “Prawo oświatowe dla nauczyciela zdającego egzamin”

Kurs online 13 kwietnia 2023 r. godz. 18.00-2
10
kwi
120.00 zł
Ten kurs już nie jest dostępny

Kurs online odbył się 24 kwietnia 2023 r. Jest przeznaczony dla nauczycieli wszystkich typów szkół i przedszkoli. Nagranie z kursu będzie dostępne dla uczestników do końca 2023 r. i można je odtwarzać wielokrotnie.

Podczas kursu omawiam:

  1. Najważniejsze przepisy prawa oświatowego.
  2. Zakres w jakim trzeba znać poszczególne ustawy i rozporządzenia.
  3. Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Uczestnicy otrzymują również plik “Pytania i odpowiedzi na stopień nauczyciela mianowanego”

Osoby, które wykupiły kurs otrzymują link z dostępem do kursu. Mogą też dołączyć logując się na swoim koncie na stronie LSE. W lekcji pierwszej będzie transmisja. Zaświadczenie z kursu należy pobrać samodzielnie ze swojego konta z zakładki “Moje zaświadczenia”. Należy je samodzielnie wygenerować używając przycisku “zakończ szkolenie” znajdującego się pod nagraniem kursu. Dla chętnych wystawiana jest faktura

 

Zawartość kursu

Ogółem: 1 Lekcja

Instruktor

Moją pasją jest uczenie się i zdobywanie nowych umiejętności oraz dzielenie się wiedzą z innymi. O wartości ludzkiego życia, według mnie, decyduje to, ile daliśmy z siebie innym i jak wpłynęliśmy na to, aby świat i życie ludzi stało się lepsze.

Te wartości zdecydowały o moich życiowych wyborach. Zawsze chciałam być nauczycielką. Po 10 latach pracy z dziećmi zostałam dyrektorem i pełniłam tę funkcję przez 21 lat. Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje i pogłębiam wiedzę. Konsekwencją tej drogi było rozpoczęcie działalności trenerskiej. Jestem też tutorem i mediatorem sądowym. W 2016 roku ukończyłam szkolenie dla ekspertów do spraw awansu zawodowego nauczycieli i zostałam wpisana na na listę ekspertów MEN. Byłam też redaktorką ogólnopolskiego czasopisma dla dyrektorów przedszkoli “Monitor Prawny Dyrektora” Jestem autorką kilkudziesięciu artykułów, które ukazały się w czasopismach kierowanych do dyrektorów przedszkoli. Cały czas poszukuję nowych, skutecznych rozwiązań metodycznych i wychowawczych. Jestem entuzjastką NVC czyli “porozumienia bez przemocy”. Po 30 latach pracy z dziećmi odkryłam Pozytywną dyscyplinę, której zostałam certyfikowanym edukatorem. Chciałabym, aby jak najwięcej przedszkoli i szkół stosowało tę metodę w swojej pracy, gdyż łączy ona w sobie skuteczność wychowawczą z poszanowanie godności i szacunkiem dla dziecka.

Moje szkolenia wyróżnia to, że oparte są na moim doświadczeniu i codziennej praktyce. Skuteczność metod wychowawczych, które polecam jest sprawdzona w czasie bieżącej pracy z dziećmi.