Kurs online “Prawo oświatowe dla nauczycieli zdających egzamin”

_Prawo oświatowe dla nauczycieli zdających egzamin_ (1)
25
Kwi
85.00 zł

This course is out of stock

Kurs online odbył się 11 maja o godz. 18.00. Trwał  będzie ok. 2 godziny.  Przeznaczony jest dla nauczycieli, którzy w tym roku zdawać będą egzamin na stopień nauczyciela mianowanego. Osoby, które wykupią kurs otrzymają link z dostępem do transmisji, która odbędzie się na platformie clickmeeting (nie ma potrzeby pobierania dostępu do platformy). Mogą też zalogować się na swoim koncie na stronie LSE, wejść w zakładkę Moje kursy, następnie w kurs i w lekcji pierwszej będzie transmisja szkolenia.

W czasie szkolenia omawiam:

  1. Najważniejsze przepisy prawa oświatowego.
  2. Zakres w jakim trzeba znać poszczególne ustawy i rozporządzenia.
  3. Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Osoby uczestniczące w kursie pobierają sobie zaświadczenie ze swojego konta. Na życzenie wystawiana jest faktura

Zawartość kursu

Ogółem: 1 Lekcja Czas: 2 godziny
  • kurs online
    • Lekcja1.1

O instruktorze

User Avatar Jolanta Wasilewska

Moją pasją jest uczenie się i zdobywanie nowych umiejętności oraz dzielenie się wiedzą z innymi. O wartości ludzkiego życia, według mnie, decyduje to, ile daliśmy z siebie innym i jak wpłynęliśmy na to, aby świat i życie ludzi stało się lepsze.

Te wartości zdecydowały o moich życiowych wyborach. Zawsze chciałam być nauczycielką. Po 10 latach pracy z dziećmi zostałam dyrektorem i pełniłam tę funkcję przez 21 lat. Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje i pogłębiam wiedzę. Konsekwencją tej drogi było rozpoczęcie działalności trenerskiej. Jestem też tutorem i mediatorem sądowym. W 2016 roku ukończyłam szkolenie dla ekspertów do spraw awansu zawodowego nauczycieli i zostałam wpisana na na listę ekspertów MEN. Byłam też redaktorką ogólnopolskiego czasopisma dla dyrektorów przedszkoli “Monitor Prawny Dyrektora” Jestem autorką kilkudziesięciu artykułów, które ukazały się w czasopismach kierowanych do dyrektorów przedszkoli. Cały czas poszukuję nowych, skutecznych rozwiązań metodycznych i wychowawczych. Jestem entuzjastką NVC czyli “porozumienia bez przemocy”. Po 30 latach pracy z dziećmi odkryłam Pozytywną dyscyplinę, której zostałam certyfikowanym edukatorem. Chciałabym, aby jak najwięcej przedszkoli i szkół stosowało tę metodę w swojej pracy, gdyż łączy ona w sobie skuteczność wychowawczą z poszanowanie godności i szacunkiem dla dziecka.

Moje szkolenia wyróżnia to, że oparte są na moim doświadczeniu i codziennej praktyce. Skuteczność metod wychowawczych, które polecam jest sprawdzona w czasie bieżącej pracy z dziećmi.

85.00 zł

This course is out of stock