Kurs online “Prawo oświatowe dla nauczycieli zdających egzamin”

_Prawo oświatowe dla nauczycieli zdających egzamin_ (1)
Mar

This course is out of stock

SPRZEDAŻ ZAKOŃCZONA

Kurs online odbył się 13 kwietnia. Trwał ok. 2 godziny.  Przeznaczony jest dla nauczycieli, którzy w tym roku zdawać będą egzamin na stopień nauczyciela mianowanego. Osoby, które wykupią kurs otrzymają link z dostępem do transmisji, która odbędzie się na platformie clickmeeting. (nie ma potrzeby pobierania dostępu do platformy). Mogą też zalogować się na swoim koncie na stronie LSE, wejść w zakładkę Moje kursy, następnie w kurs i w lekcji pierwszej będzie transmisja szkolenia.

W czasie szkolenia omawiam:

1. Najważniejsze przepisy prawa oświatowego.
  2. Zakres w jakim trzeba znać poszczególne ustawy i rozporządzenia.
  3. Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Osoby uczestniczące w kursie pobierają sobie zaświadczenie ze swojego konta. Na życzenie wystawiana jest faktura

Ogółem: 1 Lekcja Czas: 120 minut
  • kurs