Kurs online “Staż na stopień nauczyciela dyplomowanego”

24 wrzesnia
27
sie
85.00 zł
Ten kurs już nie jest dostępny

UWAGA SPRZEDAŻ ZAKOŃCZONA

Kurs przeznaczony jest dla nauczycieli wszystkich szczebli edukacji rozpoczynających staż na stopień nauczyciela dyplomowanego. Odbył się 24 września 2021 r. o godz. 18.00. Kurs odbywa się w formie webinaru. Odpowiadam na wszystkie pytania uczestników. Nagranie kursu, które będzie na koncie uczestnika przez cały rok szkolny, można oglądać dowolną ilość razy. Tam też znajduje się  prezentacja w pdf,  do pobrania już przed rozpoczęciem kursu, którą można wydrukować i zachować na cały okres stażu.

Podczas szkolenia omawiam:

  1. Podstawy prawne awansu zawodowego na stopień nauczyciela dyplomowanego
  2. Ważne terminy
  3. Powinności i wymagania na stopień nauczyciela dyplomowanego
  4. Sposób opracowania i ewentualnego modyfikowania planu rozwoju
  5. Zadania jakie powinien podjąć nauczyciel w celu spełnienia wymagań
  6. Sposób dokumentowania podejmowanych działań (praktyczne wskazówki)
  7. Najczęściej popełniane przez nauczycieli błędy

Jak dołączyć:

Kurs odbywa się na platformie clickmeeting. Nie ma potrzeby pobierania żadnej aplikacji. Uczestnicy otrzymują link umożliwiający dołączenie do spotkania. Udział w spotkaniu można również wziąć logując się na swoim koncie, wchodząc w kurs, lekcję pierwszą gdzie będzie transmisja online. Tam też będzie nagranie kursu przez cały rok szkolny. Osoby, które nie będą mogły wziąć udziału w kursie online, mogą obejrzeć nagranie, dostępne na ich koncie.

Szkolenie dostarczy Wam maksimum praktycznej wiedzy i rozwiązań.

Uczestnicy otrzymują zaświadczenie o ukończeniu szkolenia (pobierają je z zakładki Moje zaświadczenia – po użyciu przycisku “zakończ szkolenie”).

 

Zawartość kursu

Ogółem: 1 Lekcja Czas: 2 godziny

Instruktor

Moją pasją jest uczenie się i zdobywanie nowych umiejętności oraz dzielenie się wiedzą z innymi. O wartości ludzkiego życia, według mnie, decyduje to, ile daliśmy z siebie innym i jak wpłynęliśmy na to, aby świat i życie ludzi stało się lepsze.

Te wartości zdecydowały o moich życiowych wyborach. Zawsze chciałam być nauczycielką. Po 10 latach pracy z dziećmi zostałam dyrektorem i pełniłam tę funkcję przez 21 lat. Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje i pogłębiam wiedzę. Konsekwencją tej drogi było rozpoczęcie działalności trenerskiej. Jestem też tutorem i mediatorem sądowym. W 2016 roku ukończyłam szkolenie dla ekspertów do spraw awansu zawodowego nauczycieli i zostałam wpisana na na listę ekspertów MEN. Byłam też redaktorką ogólnopolskiego czasopisma dla dyrektorów przedszkoli “Monitor Prawny Dyrektora” Jestem autorką kilkudziesięciu artykułów, które ukazały się w czasopismach kierowanych do dyrektorów przedszkoli. Cały czas poszukuję nowych, skutecznych rozwiązań metodycznych i wychowawczych. Jestem entuzjastką NVC czyli “porozumienia bez przemocy”. Po 30 latach pracy z dziećmi odkryłam Pozytywną dyscyplinę, której zostałam certyfikowanym edukatorem. Chciałabym, aby jak najwięcej przedszkoli i szkół stosowało tę metodę w swojej pracy, gdyż łączy ona w sobie skuteczność wychowawczą z poszanowanie godności i szacunkiem dla dziecka.

Moje szkolenia wyróżnia to, że oparte są na moim doświadczeniu i codziennej praktyce. Skuteczność metod wychowawczych, które polecam jest sprawdzona w czasie bieżącej pracy z dziećmi.