Kurs online – Staż na stopień nauczyciela mianowanego

wersja 4
06
Sie
85.00 zł

This course is out of stock

Kurs przeznaczony jest dla nauczycieli wszystkich szczebli edukacji rozpoczynających staż na stopień nauczyciela mianowanego. Odbędzie się 25 sierpnia 2021 r. o godz. 18.00. Trwać będzie około 2,5 godziny. Kurs odbywa się w formie webinaru. Odpowiadam na wszystkie pytania uczestników. Nagranie kursu, które będzie na koncie uczestnika przez cały rok szkolny, można oglądać dowolną ilość razy. Tam też znajduje się  prezentacja w pdf,  do pobrania już przed rozpoczęciem kursu, którą można wydrukować i zachować na cały okres stażu.

Podczas szkolenia omawiam:

 1. Podstawy prawne awansu zawodowego na stopień nauczyciela mianowanego
 2. Ważne terminy
 3. Powinności i wymagania na stopień nauczyciela mianowanego
 4. Sposób opracowania i ewentualnego modyfikowania planu rozwoju
 5. Zadania jakie powinien podjąć nauczyciel w celu spełnienia wymagań
 6. Sposób dokumentowania podejmowanych działań (praktyczne wskazówki)
 7. Najczęściej popełniane przez nauczycieli błędy
 8. Czego nauczyciel może oczekiwać od opiekuna stażu i dyrektora

Jak dołączyć:

Kurs odbywa się na platformie clickmeeting. Nie ma potrzeby pobierania żadnej aplikacji. Uczestnicy otrzymują link umożliwiający dołączenie do spotkania. Udział w spotkaniu można również wziąć logując się na swoim koncie, wchodząc w kurs, lekcję pierwszą gdzie będzie transmisja online. Tam też będzie nagranie kursu przez cały rok szkolny. Osoby, które nie będą mogły wziąć udziału w kursie online, mogą obejrzeć nagranie, dostępne na ich koncie.

Szkolenie dostarczy Wam maksimum praktycznej wiedzy i rozwiązań.

Uczestnicy otrzymują zaświadczenie o ukończeniu szkolenia (pobierają je z zakładki Moje zaświadczenia – po użyciu przycisku “zakończ szkolenie”).

 

Zawartość kursu

Ogółem: 1 Lekcja Czas: 3 godziny
 • kurs online
  • Lekcja1.1

O instruktorze

Jolanta Wasilewska Jolanta Wasilewska

Moją pasją jest uczenie się i zdobywanie nowych umiejętności oraz dzielenie się wiedzą z innymi. O wartości ludzkiego życia, według mnie, decyduje to, ile daliśmy z siebie innym i jak wpłynęliśmy na to, aby świat i życie ludzi stało się lepsze.

Te wartości zdecydowały o moich życiowych wyborach. Zawsze chciałam być nauczycielką. Po 10 latach pracy z dziećmi zostałam dyrektorem i pełniłam tę funkcję przez 21 lat. Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje i pogłębiam wiedzę. Konsekwencją tej drogi było rozpoczęcie działalności trenerskiej. Jestem też tutorem i mediatorem sądowym. W 2016 roku ukończyłam szkolenie dla ekspertów do spraw awansu zawodowego nauczycieli i zostałam wpisana na na listę ekspertów MEN. Byłam też redaktorką ogólnopolskiego czasopisma dla dyrektorów przedszkoli “Monitor Prawny Dyrektora” Jestem autorką kilkudziesięciu artykułów, które ukazały się w czasopismach kierowanych do dyrektorów przedszkoli. Cały czas poszukuję nowych, skutecznych rozwiązań metodycznych i wychowawczych. Jestem entuzjastką NVC czyli “porozumienia bez przemocy”. Po 30 latach pracy z dziećmi odkryłam Pozytywną dyscyplinę, której zostałam certyfikowanym edukatorem. Chciałabym, aby jak najwięcej przedszkoli i szkół stosowało tę metodę w swojej pracy, gdyż łączy ona w sobie skuteczność wychowawczą z poszanowanie godności i szacunkiem dla dziecka.

Moje szkolenia wyróżnia to, że oparte są na moim doświadczeniu i codziennej praktyce. Skuteczność metod wychowawczych, które polecam jest sprawdzona w czasie bieżącej pracy z dziećmi.

85.00 zł

This course is out of stock