Kurs online “Współpraca z rodzicami w sytuacjach trudnych”

Kurs online Współpraca z rodzicami w sytuacjach trudnych
05
Wrz
65.00 zł

This course is out of stock

Kurs jest przeznaczony dla nauczycieli wych. przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej. Odbędzie się 18 października o godz. 18.00. Trwać będzie 3 godziny. Kurs odbędzie się na platformie clickmeeting. Nie ma potrzeby pobierania żadnej aplikacji. Uczestnicy otrzymają link do kursu. Można też do niego dołączyć logując się na swoim koncie i wchodząc w szkolenie.

Podczas kursu powiem:

 • jakie są warunki dobrej współpracy z rodzicami
 • rola relacji w kontaktach z rodzicami i jak ją budować
 • zasady udzielania informacji o dziecku
 • czym jest tutoring
 • jak radzić sobie z rodzicem przekraczającym granice

Poćwiczymy:

 • różne techniki udzielania informacji zwrotnej
 • mówienie jęz. faktów a nie ocen
 • używanie komunikatu “ja”

Uczestnicy otrzymają zaświadczenia oraz na życzenie fakturę

Zawartość kursu

Ogółem: 1 Lekcja Czas: 3 godziny
 • kurs
  • Lekcja1.1

O instruktorze

User Avatar Jolanta Wasilewska

Moją pasją jest uczenie się i zdobywanie nowych umiejętności oraz dzielenie się wiedzą z innymi. O wartości ludzkiego życia, według mnie, decyduje to, ile daliśmy z siebie innym i jak wpłynęliśmy na to, aby świat i życie ludzi stało się lepsze.

Te wartości zdecydowały o moich życiowych wyborach. Zawsze chciałam być nauczycielką. Po 10 latach pracy z dziećmi zostałam dyrektorem i pełniłam tę funkcję przez 21 lat. Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje i pogłębiam wiedzę. Konsekwencją tej drogi było rozpoczęcie działalności trenerskiej. Jestem też tutorem i mediatorem sądowym. W 2016 roku ukończyłam szkolenie dla ekspertów do spraw awansu zawodowego nauczycieli i zostałam wpisana na na listę ekspertów MEN. Byłam też redaktorką ogólnopolskiego czasopisma dla dyrektorów przedszkoli “Monitor Prawny Dyrektora” Jestem autorką kilkudziesięciu artykułów, które ukazały się w czasopismach kierowanych do dyrektorów przedszkoli. Cały czas poszukuję nowych, skutecznych rozwiązań metodycznych i wychowawczych. Jestem entuzjastką NVC czyli “porozumienia bez przemocy”. Po 30 latach pracy z dziećmi odkryłam Pozytywną dyscyplinę, której zostałam certyfikowanym edukatorem. Chciałabym, aby jak najwięcej przedszkoli i szkół stosowało tę metodę w swojej pracy, gdyż łączy ona w sobie skuteczność wychowawczą z poszanowanie godności i szacunkiem dla dziecka.

Moje szkolenia wyróżnia to, że oparte są na moim doświadczeniu i codziennej praktyce. Skuteczność metod wychowawczych, które polecam jest sprawdzona w czasie bieżącej pracy z dziećmi.

65.00 zł

This course is out of stock