Kurs online “Zakończenie stażu na stopień nauczyciela dyplomowanego”

webinar-5249463_1920
Sty

This course is out of stock

Sprzedaż zakończona

Kurs przeznaczony jest dla nauczycieli przedszkoli i wszystkich typów szkół, którzy kończą staż na stopień nauczyciela dyplomowanego w 2021 r.  Odbył się  18 lutego o godz. 18.00 i trwał  2,5 godz.  Nagranie i materiały dostępne będą dla uczestników szkolenia do końca 2021 r.

Tematyka szkolenia

1. Podstawy prawne odbywania stażu i przygotowania dokumentacji dołączanej do wniosku o podjęcie postępowania kwalifikacyjnego oraz samego egzaminu,
  2. Omówienie wymagań na stopień nauczyciela dyplomowanego i właściwego przypisania do nich działań,
  3. Wskazówki dotyczące pisania sprawozdania oraz opisu i analizy,
  4. Ważne terminy,
  5. Dokumentacja dołączana do wniosku o podjęcie postępowania kwalifikacyjnego,
  6. Przebieg rozmowy,
  7. Jak przygotować prezentację jednego z wymagań?
  8. Które wymagania wybrać do opisu i analizy a które do zaprezentowania przed komisją?
  9. Najczęściej zadawane problemy do rozwiązania,
  10. Znajomość których rozporządzeń może się przydać podczas rozmowy,
  11. Najczęściej popełniane błędy przez nauczycieli i dyrektorów.
  12. Odpowiadam na zadawane pytania

Ogółem: 1 Lekcja Czas: 10 tygodni