Kurs online “Zakończenie stażu na stopień nauczyciela dyplomowanego”

webinar-5249463_1920
09
Sty
85.00 zł

This course is out of stock

Sprzedaż zakończona

Kurs przeznaczony jest dla nauczycieli przedszkoli i wszystkich typów szkół, którzy kończą staż na stopień nauczyciela dyplomowanego w 2021 r.  Odbył się  18 lutego o godz. 18.00 i trwał  2,5 godz.  Nagranie i materiały dostępne będą dla uczestników szkolenia do końca 2021 r.

Tematyka szkolenia

 1. Podstawy prawne odbywania stażu i przygotowania dokumentacji dołączanej do wniosku o podjęcie postępowania kwalifikacyjnego oraz samego egzaminu,
 2. Omówienie wymagań na stopień nauczyciela dyplomowanego i właściwego przypisania do nich działań,
 3. Wskazówki dotyczące pisania sprawozdania oraz opisu i analizy,
 4. Ważne terminy,
 5. Dokumentacja dołączana do wniosku o podjęcie postępowania kwalifikacyjnego,
 6. Przebieg rozmowy,
 7. Jak przygotować prezentację jednego z wymagań?
 8. Które wymagania wybrać do opisu i analizy a które do zaprezentowania przed komisją?
 9. Najczęściej zadawane problemy do rozwiązania,
 10. Znajomość których rozporządzeń może się przydać podczas rozmowy,
 11. Najczęściej popełniane błędy przez nauczycieli i dyrektorów.
 12. Odpowiadam na zadawane pytania

Zawartość kursu

Ogółem: 1 Lekcja Czas: 10 tygodni
 • kurs
  • Lekcja1.1

O instruktorze

User Avatar Jolanta Wasilewska

Moją pasją jest uczenie się i zdobywanie nowych umiejętności oraz dzielenie się wiedzą z innymi. O wartości ludzkiego życia, według mnie, decyduje to, ile daliśmy z siebie innym i jak wpłynęliśmy na to, aby świat i życie ludzi stało się lepsze.

Te wartości zdecydowały o moich życiowych wyborach. Zawsze chciałam być nauczycielką. Po 10 latach pracy z dziećmi zostałam dyrektorem i pełniłam tę funkcję przez 21 lat. Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje i pogłębiam wiedzę. Konsekwencją tej drogi było rozpoczęcie działalności trenerskiej. Jestem też tutorem i mediatorem sądowym. W 2016 roku ukończyłam szkolenie dla ekspertów do spraw awansu zawodowego nauczycieli i zostałam wpisana na na listę ekspertów MEN. Byłam też redaktorką ogólnopolskiego czasopisma dla dyrektorów przedszkoli “Monitor Prawny Dyrektora” Jestem autorką kilkudziesięciu artykułów, które ukazały się w czasopismach kierowanych do dyrektorów przedszkoli. Cały czas poszukuję nowych, skutecznych rozwiązań metodycznych i wychowawczych. Jestem entuzjastką NVC czyli “porozumienia bez przemocy”. Po 30 latach pracy z dziećmi odkryłam Pozytywną dyscyplinę, której zostałam certyfikowanym edukatorem. Chciałabym, aby jak najwięcej przedszkoli i szkół stosowało tę metodę w swojej pracy, gdyż łączy ona w sobie skuteczność wychowawczą z poszanowanie godności i szacunkiem dla dziecka.

Moje szkolenia wyróżnia to, że oparte są na moim doświadczeniu i codziennej praktyce. Skuteczność metod wychowawczych, które polecam jest sprawdzona w czasie bieżącej pracy z dziećmi.

85.00 zł

This course is out of stock