Kurs online “Zakończenie stażu na stopień nauczyciela mianowanego”

_Zakończenie stażu na stopień nauczyciela mianowanego_ (1)
Sty

This course is out of stock

SPRZEDAŻ ZAKOŃCZONA

Kurs przeznaczony jest dla nauczycieli przedszkoli i wszystkich typów szkół kończących staż na stopień nauczyciela mianowanego w 2021 r. Kurs online ODBYŁ SIĘ 11 lutego o godzinie 18.00 i trwał 2,5 godziny.   Nagranie i materiały będą dostępne dla uczestników kursu do końca 2021 r.

Tematyka kursu:

1. Podstawy prawne odbywania stażu i przygotowania dokumentacji dołączanej do wniosku o podjęcie postępowania egzaminacyjnego oraz samego egzaminu;
  2. Omówienie wymagań na stopień nauczyciela mianowanego i przypisania do nich właściwych działań
  3. Wskazówki dotyczące pisania sprawozdania ;
  4. Ważne terminy;
  5. Dokumentacja dołączana do wniosku o podjęcie postępowania egzaminacyjnego;
  6. Przebieg egzaminu;
  7. Jak przygotować prezentację;
  8. Najczęściej zadawane problemy do rozwiązania;
  9. Najczęstsze zadania z użyciem narzędzi multimedialnych;
  10. Najczęściej zadawane pytania z prawa oświatowego i odpowiedzi na nie;
  11. Najczęściej popełniane błędy przez nauczycieli i dyrektorów;
  12. Odpowiadam  na pytania zadane przez uczestników szkolenia.

Uczestnicy kursu po jego odbyciu pobierają zaświadczenie.  Chętni otrzymują faktury

Ogółem: 1 Lekcja Czas: 2 tygodnie
  • kurs