Webinar “Prawo oświatowe dla nauczycieli zdających egzamin”

prawo

This course is out of stock

Sprzedaż zakończona

Webinar jest nagraniem szkolenia online, które odbyło się 21 maja. Trwa 2 godziny

W czasie szkolenia omawiam:

1. Najważniejsze przepisy prawa oświatowego.
  2. Zakres w jakim trzeba znać poszczególne ustawy i rozporządzenia.
  3. Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Z odbytego kursu uczestnik pobiera sobie prezentację i zaświadczenie, które wygeneruje w zakładce zaświadczenia po użyciu przycisku zakończ szkolenie.

Ogółem: 2 Lekcje
  • kurs