Webinar “Awans na stopień nauczyciela dyplomowanego od 1 września 2022 r.”

Webinar Awans na stopień nauczyciela dyplomowanego od 1 września 2022 r.-2
05
wrz
85.00 zł

Kurs odbył się 5 września  2022 r. Przeznaczony jest dla nauczycieli wszystkich typów szkół, którzy posiadają stopień awansu nauczyciela mianowanego.

Podczas kursu omawiam:

  1. Procedurę awansu na stopień nauczyciela dyplomowanego
  2. Wymagania na stopień nauczyciela dyplomowanego
  3. Jakie działania należy podjąć, aby spełnić wymagania
  4. Jak będzie wyglądać ocena pracy nauczyciela w ostatnim roku przed złożeniem wniosku
  5. Jakie dokumenty dołączyć do wniosku o podjęcie postępowania kwalifikacyjnego
  6. Jak będzie wyglądała rozmowa kwalifikacyjna na stopień nauczyciela dyplomowanegoOsoby chętne otrzymują fakturę. Zaświadczenie należy wygenerować sobie samemu używając przycisku “Zakończ kurs ” pod filmem. Zaświadczenie pojawi się w zakładce “Moje zaświadczenia”

Zawartość kursu

Ogółem: 1 Lekcja Czas: 1 tydzień

Instruktor

Moją pasją jest uczenie się i zdobywanie nowych umiejętności oraz dzielenie się wiedzą z innymi. O wartości ludzkiego życia, według mnie, decyduje to, ile daliśmy z siebie innym i jak wpłynęliśmy na to, aby świat i życie ludzi stało się lepsze.

Te wartości zdecydowały o moich życiowych wyborach. Zawsze chciałam być nauczycielką. Po 10 latach pracy z dziećmi zostałam dyrektorem i pełniłam tę funkcję przez 21 lat. Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje i pogłębiam wiedzę. Konsekwencją tej drogi było rozpoczęcie działalności trenerskiej. Jestem też tutorem i mediatorem sądowym. W 2016 roku ukończyłam szkolenie dla ekspertów do spraw awansu zawodowego nauczycieli i zostałam wpisana na na listę ekspertów MEN. Byłam też redaktorką ogólnopolskiego czasopisma dla dyrektorów przedszkoli “Monitor Prawny Dyrektora” Jestem autorką kilkudziesięciu artykułów, które ukazały się w czasopismach kierowanych do dyrektorów przedszkoli. Cały czas poszukuję nowych, skutecznych rozwiązań metodycznych i wychowawczych. Jestem entuzjastką NVC czyli “porozumienia bez przemocy”. Po 30 latach pracy z dziećmi odkryłam Pozytywną dyscyplinę, której zostałam certyfikowanym edukatorem. Chciałabym, aby jak najwięcej przedszkoli i szkół stosowało tę metodę w swojej pracy, gdyż łączy ona w sobie skuteczność wychowawczą z poszanowanie godności i szacunkiem dla dziecka.

Moje szkolenia wyróżnia to, że oparte są na moim doświadczeniu i codziennej praktyce. Skuteczność metod wychowawczych, które polecam jest sprawdzona w czasie bieżącej pracy z dziećmi.