Webinar “Prawo oświatowe dla nauczyciela zdającego egzamin”

prawo
01
maj
95.00 zł
Ten kurs już nie jest dostępny

Webinar jest nagraniem kursu online, który odbył  się 27 kwietnia 2022 r.  Jest przeznaczony dla nauczycieli wszystkich typów szkół i przedszkoli. Uczestnicy kursu otrzymują w pakiecie plik “Pytania i odpowiedzi na stopień nauczyciela mianowanego” Nagranie z kursu będzie dostępne dla uczestników do końca 2022 r. i można je odtwarzać wielokrotnie.

Podczas kursu omawiam:

  1. Najważniejsze przepisy prawa oświatowego.
  2. Zakres w jakim trzeba znać poszczególne ustawy i rozporządzenia.
  3. Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Uczestnicy otrzymują również plik “Pytania i odpowiedzi na stopień nauczyciela mianowanego”

Zaświadczenie z kursu należy pobrać samodzielnie ze swojego konta z zakładki “Moje zaświadczenia”. Należy je samodzielnie wygenerować używając przycisku zakończ szkolenie znajdującego się pod nagraniem kursu. Dla chętnych wystawiana jest faktura

 

 

Zawartość kursu

Ogółem: 1 Lekcja

Instruktor

Moją pasją jest uczenie się i zdobywanie nowych umiejętności oraz dzielenie się wiedzą z innymi. O wartości ludzkiego życia, według mnie, decyduje to, ile daliśmy z siebie innym i jak wpłynęliśmy na to, aby świat i życie ludzi stało się lepsze.

Te wartości zdecydowały o moich życiowych wyborach. Zawsze chciałam być nauczycielką. Po 10 latach pracy z dziećmi zostałam dyrektorem i pełniłam tę funkcję przez 21 lat. Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje i pogłębiam wiedzę. Konsekwencją tej drogi było rozpoczęcie działalności trenerskiej. Jestem też tutorem i mediatorem sądowym. W 2016 roku ukończyłam szkolenie dla ekspertów do spraw awansu zawodowego nauczycieli i zostałam wpisana na na listę ekspertów MEN. Byłam też redaktorką ogólnopolskiego czasopisma dla dyrektorów przedszkoli “Monitor Prawny Dyrektora” Jestem autorką kilkudziesięciu artykułów, które ukazały się w czasopismach kierowanych do dyrektorów przedszkoli. Cały czas poszukuję nowych, skutecznych rozwiązań metodycznych i wychowawczych. Jestem entuzjastką NVC czyli “porozumienia bez przemocy”. Po 30 latach pracy z dziećmi odkryłam Pozytywną dyscyplinę, której zostałam certyfikowanym edukatorem. Chciałabym, aby jak najwięcej przedszkoli i szkół stosowało tę metodę w swojej pracy, gdyż łączy ona w sobie skuteczność wychowawczą z poszanowanie godności i szacunkiem dla dziecka.

Moje szkolenia wyróżnia to, że oparte są na moim doświadczeniu i codziennej praktyce. Skuteczność metod wychowawczych, które polecam jest sprawdzona w czasie bieżącej pracy z dziećmi.