Webinar “Staż na stopień nauczyciela kontraktowego”

online-learning-5163039_1920
27
Lip
65.00 zł

Kurs przeznaczony jest dla nauczycieli wszystkich szczebli edukacji rozpoczynających staż na stopień nauczyciela  kontraktowego.  Jest nagraniem szkolenia online, które odbyło się 26 sierpnia  i trwało 2  godziny

Podczas szkolenia omawiam:

 1. Podstawy prawne awansu zawodowego na stopień nauczyciela kontraktowego
 2. Ważne terminy
 3. Powinności i wymagania na stopień nauczyciela kontraktowego
 4. Sposób opracowania i ewentualnego modyfikowania planu rozwoju
 5. Zadania jakie powinien podjąć nauczyciel w celu spełnienia wymagań
 6. Sposób dokumentowania podejmowanych działań (praktyczne wskazówki)
 7. Najczęściej popełniane przez nauczycieli błędy

Odpowiadam na pytania uczestników szkolenia.

Szkolenie dostarczy Wam maksimum praktycznej wiedzy i rozwiązań.

Uczestnicy otrzymują zaświadczenie o ukończeniu szkolenia (pobierają je z zakładki Moje zaświadczenia – po użyciu przycisku “zakończ szkolenie”).

Do szkolenia dołączony jest dodatkowo nieodpłatnie plan rozwoju zawodowego.

Zawartość kursu

Ogółem: 2 Lekcje Czas: 10 tygodni
 • kurs
  • Lekcja1.1
  • Lekcja1.2

O instruktorze

Jolanta Wasilewska Jolanta Wasilewska

Moją pasją jest uczenie się i zdobywanie nowych umiejętności oraz dzielenie się wiedzą z innymi. O wartości ludzkiego życia, według mnie, decyduje to, ile daliśmy z siebie innym i jak wpłynęliśmy na to, aby świat i życie ludzi stało się lepsze.

Te wartości zdecydowały o moich życiowych wyborach. Zawsze chciałam być nauczycielką. Po 10 latach pracy z dziećmi zostałam dyrektorem i pełniłam tę funkcję przez 21 lat. Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje i pogłębiam wiedzę. Konsekwencją tej drogi było rozpoczęcie działalności trenerskiej. Jestem też tutorem i mediatorem sądowym. W 2016 roku ukończyłam szkolenie dla ekspertów do spraw awansu zawodowego nauczycieli i zostałam wpisana na na listę ekspertów MEN. Byłam też redaktorką ogólnopolskiego czasopisma dla dyrektorów przedszkoli “Monitor Prawny Dyrektora” Jestem autorką kilkudziesięciu artykułów, które ukazały się w czasopismach kierowanych do dyrektorów przedszkoli. Cały czas poszukuję nowych, skutecznych rozwiązań metodycznych i wychowawczych. Jestem entuzjastką NVC czyli “porozumienia bez przemocy”. Po 30 latach pracy z dziećmi odkryłam Pozytywną dyscyplinę, której zostałam certyfikowanym edukatorem. Chciałabym, aby jak najwięcej przedszkoli i szkół stosowało tę metodę w swojej pracy, gdyż łączy ona w sobie skuteczność wychowawczą z poszanowanie godności i szacunkiem dla dziecka.

Moje szkolenia wyróżnia to, że oparte są na moim doświadczeniu i codziennej praktyce. Skuteczność metod wychowawczych, które polecam jest sprawdzona w czasie bieżącej pracy z dziećmi.

65.00 zł