webinar “Zakończenie awansu na stopień nauczyciela dyplomowanego wg nowych przepisów”

27 marca 2023 r. godz. 18.00-7
31
mar
95.00 zł

Webinar jest nagraniem kursu, który  odbył się 27 marca 2023r. Przeznaczony jest dla nauczycieli, którzy posiadają stopień nauczyciela mianowanego, uzyskali go już jakiś czas temu, nie rozpoczęli stażu na stopień nauczyciela dyplomowanego a więc  po upływie 3 lat i 9 miesięcy od momentu uzyskania stopnia nauczyciela mianowanego mogą składać wniosek o podjęcie postępowania kwalifikacyjnego.

Podczas kursu omówią:

  • Kiedy można składać wniosek o podjęcie postępowania kwalifikacyjnego
  • Jakie dokumenty dołączyć do wniosku
  • Jakie warunki trzeba spełnić – jak będzie wyglądać ocena pracy i jakie wymagania trzeba spełnić
  • Jak będzie przebiegać rozmowa
  • Jak napisać opis i analizę wymagań- uczestnicy otrzymują wzór
  • Jak przygotować prezentację dorobku- uczestnicy otrzymują wzór
    Odpowiadam na pytania uczestników

Uczestnicy samodzielnie generują sobie zaświadczenie. Na  życzenie otrzymują fakturę

Zawartość kursu

Ogółem: 1 Lekcja

Instruktor

Moją pasją jest uczenie się i zdobywanie nowych umiejętności oraz dzielenie się wiedzą z innymi. O wartości ludzkiego życia, według mnie, decyduje to, ile daliśmy z siebie innym i jak wpłynęliśmy na to, aby świat i życie ludzi stało się lepsze.

Te wartości zdecydowały o moich życiowych wyborach. Zawsze chciałam być nauczycielką. Po 10 latach pracy z dziećmi zostałam dyrektorem i pełniłam tę funkcję przez 21 lat. Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje i pogłębiam wiedzę. Konsekwencją tej drogi było rozpoczęcie działalności trenerskiej. Jestem też tutorem i mediatorem sądowym. W 2016 roku ukończyłam szkolenie dla ekspertów do spraw awansu zawodowego nauczycieli i zostałam wpisana na na listę ekspertów MEN. Byłam też redaktorką ogólnopolskiego czasopisma dla dyrektorów przedszkoli “Monitor Prawny Dyrektora” Jestem autorką kilkudziesięciu artykułów, które ukazały się w czasopismach kierowanych do dyrektorów przedszkoli. Cały czas poszukuję nowych, skutecznych rozwiązań metodycznych i wychowawczych. Jestem entuzjastką NVC czyli “porozumienia bez przemocy”. Po 30 latach pracy z dziećmi odkryłam Pozytywną dyscyplinę, której zostałam certyfikowanym edukatorem. Chciałabym, aby jak najwięcej przedszkoli i szkół stosowało tę metodę w swojej pracy, gdyż łączy ona w sobie skuteczność wychowawczą z poszanowanie godności i szacunkiem dla dziecka.

Moje szkolenia wyróżnia to, że oparte są na moim doświadczeniu i codziennej praktyce. Skuteczność metod wychowawczych, które polecam jest sprawdzona w czasie bieżącej pracy z dziećmi.