Webinar “Awans na stopień nauczyciela mianowanego od 1 września 2022 r.”

Zapraszam na kurs online Awans na stopień nauczyciela mianowanego 26 sierpnia godz. 18.00-8
26
sie
85.00 zł

Webinar jest  nagraniem kursu, który  odbył  się 26 sierpnia 2022 r. i przeznaczony jest dla nauczycieli, którzy uzyskali stopień nauczyciela kontraktowego wg starych zasad a więc odbywają staż na stopień nauczyciela mianowanego wg przepisów przejściowych.  Nagranie kursu będzie dostępne na koncie uczestnika przez 2 lata.

Podczas kursu dowiecie się:

  1. Jak wygląda Wasza procedura awansu na stopień nauczyciela mianowanego
  2. Ile czasu będzie trwał staż
  3. Jakie wymagania musicie spełnić
  4. Jakie działania podjąć, aby spełnić wymagania
  5. Jakie dokumenty dołączyć do wniosku o podjęcie postępowania egzaminacyjnego
  6. Jak będzie wyglądał egzamin

Osoby chętne otrzymują fakturę. Zaświadczenie uczestnicy generują sobie samodzielnie i pobierają z zakładki “Moje zaświadczenia”

Zawartość kursu

Ogółem: 1 Lekcja Czas: 2 godziny

Instruktor

Moją pasją jest uczenie się i zdobywanie nowych umiejętności oraz dzielenie się wiedzą z innymi. O wartości ludzkiego życia, według mnie, decyduje to, ile daliśmy z siebie innym i jak wpłynęliśmy na to, aby świat i życie ludzi stało się lepsze.

Te wartości zdecydowały o moich życiowych wyborach. Zawsze chciałam być nauczycielką. Po 10 latach pracy z dziećmi zostałam dyrektorem i pełniłam tę funkcję przez 21 lat. Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje i pogłębiam wiedzę. Konsekwencją tej drogi było rozpoczęcie działalności trenerskiej. Jestem też tutorem i mediatorem sądowym. W 2016 roku ukończyłam szkolenie dla ekspertów do spraw awansu zawodowego nauczycieli i zostałam wpisana na na listę ekspertów MEN. Byłam też redaktorką ogólnopolskiego czasopisma dla dyrektorów przedszkoli “Monitor Prawny Dyrektora” Jestem autorką kilkudziesięciu artykułów, które ukazały się w czasopismach kierowanych do dyrektorów przedszkoli. Cały czas poszukuję nowych, skutecznych rozwiązań metodycznych i wychowawczych. Jestem entuzjastką NVC czyli “porozumienia bez przemocy”. Po 30 latach pracy z dziećmi odkryłam Pozytywną dyscyplinę, której zostałam certyfikowanym edukatorem. Chciałabym, aby jak najwięcej przedszkoli i szkół stosowało tę metodę w swojej pracy, gdyż łączy ona w sobie skuteczność wychowawczą z poszanowanie godności i szacunkiem dla dziecka.

Moje szkolenia wyróżnia to, że oparte są na moim doświadczeniu i codziennej praktyce. Skuteczność metod wychowawczych, które polecam jest sprawdzona w czasie bieżącej pracy z dziećmi.