Pomysł na zajęcia czyli o sztuce konstruowania inspirujących zajęć

network-2932991_1920
Lut

Szkolenie zawiera materiały tekstowe

Szkolenie opracowano w oparciu o najnowsze odkrycia dotyczące pracy mózgu. Podpowiada jak konstruować zajęcia w sposób sprzyjający uczeniu się i przyjazny dla mózgu.

Treść szkolenia

1. Nauczanie i uczenie się przyjazne mózgowi.
  2. Czynniki wpływające na efektywność pracy mózgu
  3. Czego uczyć dzieci w XXI wieku

Ogółem: 3 Lekcje Czas: 1 dzień

Instruktor

Jolanta Wasilewska

Zapisz się do naszego newslettera

Dołącz do newslettera i bądź na bieżąco z nowościami w prawie oświatowym, promocjami i wydarzeniami. Na powitanie otrzymasz link do półgodzinnego filmu szkoleniowego "Dokumentacja nauczyciela przedszkola".

Zapoznałem się z dokumentacją obowiązku informacyjnego i ją akceptuję.