Dokumentacja dyrektora związana z przebiegiem stażu nauczycieli

autumn-leaves-2789234_1920
25
Sie
50.00 zł

Plik zawiera następujące dokumenty zgodne ze stanem prawnym obowiązującym od 1 września 2019 r:

  1. Procedura awansu zawierająca najważniejsze zapisy z prawa dotyczące stażu na poszczególne stopnie awansu, propozycję sposobu dokumentowania stażu oraz obowiązków opiekuna stażu
  2. Zarządzenie wprowadzające procedurę
  3. Informacja dla opiekuna stażu
  4. Informacja dla nauczyciela stażysty o rozpoczęciu stażu
  5. Kontrakt opiekuna stażu z nauczycielem stażystą
  6. Kontrakt opiekuna stażu z nauczycielem mianowanym
  7. Notatka z obserwacji zajęć przez nauczyciela i opiekuna stażu
  8. Pismo w sprawie dokonania zmian w planie rozwoju zawodowego

Dokumentacja zostanie uzupełniona w trakcie roku szkolnego o ocenę dorobku zawodowego nauczyciela stażysty, mianowanego i dyplomowanego. Dokumenty te będzie można pobrać w ramach opłaconych już materiałów logując się na swoim koncie.

Zawartość kursu

Ogółem: 1 Lekcja Czas: 10 dni

Instruktor

Jolanta Wasilewska

Moją pasją jest uczenie się i zdobywanie nowych umiejętności oraz dzielenie się wiedzą z innymi. O wartości ludzkiego życia, według mnie, decyduje to, ile daliśmy z siebie innym i jak wpłynęliśmy na to, aby świat i życie ludzi stało się lepsze.

Te wartości zdecydowały o moich życiowych wyborach. Zawsze chciałam być nauczycielką. Po 10 latach pracy z dziećmi zostałam dyrektorem i pełniłam tę funkcję przez 21 lat. Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje i pogłębiam wiedzę. Konsekwencją tej drogi było rozpoczęcie działalności trenerskiej. Jestem też tutorem i mediatorem sądowym. W 2016 roku ukończyłam szkolenie dla ekspertów do spraw awansu zawodowego nauczycieli i zostałam wpisana na na listę ekspertów MEN. Byłam też redaktorką ogólnopolskiego czasopisma dla dyrektorów przedszkoli “Monitor Prawny Dyrektora” Jestem autorką kilkudziesięciu artykułów, które ukazały się w czasopismach kierowanych do dyrektorów przedszkoli. Cały czas poszukuję nowych, skutecznych rozwiązań metodycznych i wychowawczych. Jestem entuzjastką NVC czyli “porozumienia bez przemocy”. Po 30 latach pracy z dziećmi odkryłam Pozytywną dyscyplinę, której zostałam certyfikowanym edukatorem. Chciałabym, aby jak najwięcej przedszkoli i szkół stosowało tę metodę w swojej pracy, gdyż łączy ona w sobie skuteczność wychowawczą z poszanowanie godności i szacunkiem dla dziecka.

Moje szkolenia wyróżnia to, że oparte są na moim doświadczeniu i codziennej praktyce. Skuteczność metod wychowawczych, które polecam jest sprawdzona w czasie bieżącej pracy z dziećmi.

50.00 zł

Zapisz się do naszego newslettera

Dołącz do newslettera i bądź na bieżąco z nowościami w prawie oświatowym, promocjami i wydarzeniami. Na powitanie otrzymasz link do półgodzinnego filmu szkoleniowego "Dokumentacja nauczyciela przedszkola".

Zapoznałem się z dokumentacją obowiązku informacyjnego i ją akceptuję.