Dokumentacja związana z procedurą oceny pracy nauczyciela 2019 r.

pocket-watch-1637392_1920
30
Maj
120.00 zł

Plik zawiera:

  1. Procedurę oceny pracy z 11 załącznikami (wniosek nauczyciela o dokonanie oceny, pismo dyrektora o wszczęciu oceny nauczyciela, źródła pozyskiwania informacji, wzory projektów oceny dla każdego stopnia awansu i karty oceny dla każdego stopnia awansu).
  2. Zarządzenie wprowadzające procedurę.
  3. Arkusze samooceny nauczyciela dla każdego stopnia awansu.
  4. Przykładowe karty oceny dla każdego stopnia awansu, wypełnione przykładowymi opisami spełniania wymagań zróżnicowanymi ze względu na  stopień spełniania wymagania na 3 punkty, 2 punkty lub 1 punkt
  5. Zaświadczenie dyrektora po zakończeniu stażu.

Zawartość kursu

Ogółem: 4 Lekcje Czas: 1 tydzień

Instruktor

Jolanta Wasilewska

Moją pasją jest uczenie się i zdobywanie nowych umiejętności oraz dzielenie się wiedzą z innymi. O wartości ludzkiego życia, według mnie, decyduje to, ile daliśmy z siebie innym i jak wpłynęliśmy na to, aby świat i życie ludzi stało się lepsze.

Te wartości zdecydowały o moich życiowych wyborach. Zawsze chciałam być nauczycielką. Po 10 latach pracy z dziećmi zostałam dyrektorem i pełniłam tę funkcję przez 21 lat. Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje i pogłębiam wiedzę. Konsekwencją tej drogi było rozpoczęcie działalności trenerskiej. Jestem też tutorem i mediatorem sądowym. W 2016 roku ukończyłam szkolenie dla ekspertów do spraw awansu zawodowego nauczycieli i zostałam wpisana na na listę ekspertów MEN. Byłam też redaktorką ogólnopolskiego czasopisma dla dyrektorów przedszkoli “Monitor Prawny Dyrektora” Jestem autorką kilkudziesięciu artykułów, które ukazały się w czasopismach kierowanych do dyrektorów przedszkoli. Cały czas poszukuję nowych, skutecznych rozwiązań metodycznych i wychowawczych. Jestem entuzjastką NVC czyli “porozumienia bez przemocy”. Po 30 latach pracy z dziećmi odkryłam Pozytywną dyscyplinę, której zostałam certyfikowanym edukatorem. Chciałabym, aby jak najwięcej przedszkoli i szkół stosowało tę metodę w swojej pracy, gdyż łączy ona w sobie skuteczność wychowawczą z poszanowanie godności i szacunkiem dla dziecka.

Moje szkolenia wyróżnia to, że oparte są na moim doświadczeniu i codziennej praktyce. Skuteczność metod wychowawczych, które polecam jest sprawdzona w czasie bieżącej pracy z dziećmi.

120.00 zł

Zapisz się do naszego newslettera

Dołącz do newslettera i bądź na bieżąco z nowościami w prawie oświatowym, promocjami i wydarzeniami. Na powitanie otrzymasz link do półgodzinnego filmu szkoleniowego "Dokumentacja nauczyciela przedszkola".

Zapoznałem się z dokumentacją obowiązku informacyjnego i ją akceptuję.