Materiały poszkoleniowe dla nauczycieli biorących udział w szkoleniu otwartym “Zakończenie stażu na stopień nauczyciela mianowanego”

papers-262731_1920
30
Sty
120.00 zł

Materiały zawierają:

  • Przykładowy schemat planu rozwoju zawodowego.
  • Aneks do planu rozwoju zawodowego nauczyciela kontraktowego.
  • Pytania i odpowiedzi na stopień nauczyciela mianowanego.
  • Wniosek o podjęcie postępowania egzaminacyjnego.
  • Zakończenie stażu na mianowanego 2019 r.

Materiały te są udostępniane uczestnikom szkoleń stacjonarnych.

Takie same materiały zawiera szkolenie e-learningowe “Zakończenie stażu na stopień nauczyciela mianowanego” i kosztuje 60 zł.

Zawartość kursu

Ogółem: 1 Lekcja Czas: 1 dzień

Instruktor

Jolanta Wasilewska

Moją pasją jest uczenie się i zdobywanie nowych umiejętności oraz dzielenie się wiedzą z innymi. O wartości ludzkiego życia, według mnie, decyduje to, ile daliśmy z siebie innym i jak wpłynęliśmy na to, aby świat i życie ludzi stało się lepsze.

Te wartości zdecydowały o moich życiowych wyborach. Zawsze chciałam być nauczycielką. Po 10 latach pracy z dziećmi zostałam dyrektorem i pełniłam tę funkcję przez 21 lat. Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje i pogłębiam wiedzę. Konsekwencją tej drogi było rozpoczęcie działalności trenerskiej. Jestem też tutorem i mediatorem sądowym. W 2016 roku ukończyłam szkolenie dla ekspertów do spraw awansu zawodowego nauczycieli i zostałam wpisana na na listę ekspertów MEN. Byłam też redaktorką ogólnopolskiego czasopisma dla dyrektorów przedszkoli “Monitor Prawny Dyrektora” Jestem autorką kilkudziesięciu artykułów, które ukazały się w czasopismach kierowanych do dyrektorów przedszkoli. Cały czas poszukuję nowych, skutecznych rozwiązań metodycznych i wychowawczych. Jestem entuzjastką NVC czyli “porozumienia bez przemocy”. Po 30 latach pracy z dziećmi odkryłam Pozytywną dyscyplinę, której zostałam certyfikowanym edukatorem. Chciałabym, aby jak najwięcej przedszkoli i szkół stosowało tę metodę w swojej pracy, gdyż łączy ona w sobie skuteczność wychowawczą z poszanowanie godności i szacunkiem dla dziecka.

Moje szkolenia wyróżnia to, że oparte są na moim doświadczeniu i codziennej praktyce. Skuteczność metod wychowawczych, które polecam jest sprawdzona w czasie bieżącej pracy z dziećmi.

120.00 zł