Uchwały rady pedagogicznej przedszkola publicznego na sierpień/wrzesień 2018 r.

archive-3859388_1920
10
Lip
35.00 zł

Plik zawiera 9 uchwał, które należy podjąć w przedszkolu publicznym na przełomie sierpnia i września. Jeśli któraś z uchwał w postawie prawnej ma KN i będzie podejmowana we wrześniu należy dopisać (ze zmianami) ,ponieważ od września wchodzą zmiany w ocenie pracy i awansie zawodowym.

Zawartość kursu

Ogółem: 1 Lekcja

Instruktor

Jolanta Wasilewska

Moją pasją jest uczenie się i zdobywanie nowych umiejętności oraz dzielenie się wiedzą z innymi. O wartości ludzkiego życia, według mnie, decyduje to, ile daliśmy z siebie innym i jak wpłynęliśmy na to, aby świat i życie ludzi stało się lepsze.

Te wartości zdecydowały o moich życiowych wyborach. Zawsze chciałam być nauczycielką. Po 10 latach pracy z dziećmi zostałam dyrektorem i pełniłam tę funkcję przez 21 lat. Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje i pogłębiam wiedzę. Konsekwencją tej drogi było rozpoczęcie działalności trenerskiej. Jestem też tutorem i mediatorem sądowym. W 2016 roku ukończyłam szkolenie dla ekspertów do spraw awansu zawodowego nauczycieli i zostałam wpisana na na listę ekspertów MEN. Byłam też redaktorką ogólnopolskiego czasopisma dla dyrektorów przedszkoli “Monitor Prawny Dyrektora” Jestem autorką kilkudziesięciu artykułów, które ukazały się w czasopismach kierowanych do dyrektorów przedszkoli. Cały czas poszukuję nowych, skutecznych rozwiązań metodycznych i wychowawczych. Jestem entuzjastką NVC czyli “porozumienia bez przemocy”. Po 30 latach pracy z dziećmi odkryłam Pozytywną dyscyplinę, której zostałam certyfikowanym edukatorem. Chciałabym, aby jak najwięcej przedszkoli i szkół stosowało tę metodę w swojej pracy, gdyż łączy ona w sobie skuteczność wychowawczą z poszanowanie godności i szacunkiem dla dziecka.

Moje szkolenia wyróżnia to, że oparte są na moim doświadczeniu i codziennej praktyce. Skuteczność metod wychowawczych, które polecam jest sprawdzona w czasie bieżącej pracy z dziećmi.

35.00 zł

Paczka zawiera pliki Word:

  • Uchwała obowiązki nauczycieli
  • Uchwała organizacja pracy
  • Uchwała regulamin oceny
  • Uchwała regulamin
  • Uchwała budżet
  • Uchwała nagrody
  • Uchwała plan pracy
  • Uchwała programy wychowania przedszkolnego
  • Uchwała ramowe rozkłady dnia

Zapisz się do naszego newslettera

Dołącz do newslettera i bądź na bieżąco z nowościami w prawie oświatowym, promocjami i wydarzeniami. Na powitanie otrzymasz link do półgodzinnego filmu szkoleniowego "Dokumentacja nauczyciela przedszkola".

Zapoznałem się z dokumentacją obowiązku informacyjnego i ją akceptuję.