Kurs online “Awans zawodowy nauczyciela – obowiązki dyrektora”

Kurs online Awans zawodowy nauczyciela- obowiązki dyrektora 12 września 2022 r. godz. 18.00
Sie

Kurs przeznaczony jest dla dyrektorów placówek publicznych i niepublicznych. Odbył się 12 września o godz. 18.00. Nagranie kursu będzie dostępne dla uczestników na ich koncie na stronie LSE przez rok. Można je odtwarzać wielokrotnie. Uczestnicy kursu otrzymają procedurę awansu zawodowego.

Podczas kursu omówię:

– nową ścieżkę awansu zawodowego
– przepisy przejściowe

Odpowiem na wszystkie pytania

Uczestnicy otrzymują zaświadczenie i fakturę

Ogółem: 1 Lekcja Czas: 2 godziny
  • kurs online