Webinar “Awans zawodowy nauczyciela – obowiązki dyrektora”

webinar1
01
Wrz
120.00 zł

Kurs przeznaczony jest dla dyrektorów zarówno placówek publicznych jak i niepublicznych, którzy rozpoczynają pracę na tym stanowisku oraz dyrektorów, którzy mieli przerwę w opiece nad awansującymi nauczycielami  i chcieliby poznać procedurę awansu zgodną z aktualnymi przepisami. Webinar jest nagraniem szkolenia  online, które odbyło się  23 września. Trwa 2,5 godziny

W trakcie szkolenia:

  1. Omawiam najważniejsze terminy związane ze stażem nauczycieli
  2. Zwracam uwagę na zmiany jakie zostały wprowadzone w awansie nauczycieli w ostatnim czasie
  3. Wyjaśniam najczęściej pojawiające się wątpliwości dotyczące interpretacji przepisów
  4. Zwracam uwagę na najczęściej popełniane przez dyrektorów błędy
  5. Omawiam awans zawodowy dyrektora

Dyrektorzy biorący udział w szkoleniu otrzymają wzory dokumentów związane z rozpoczęciem stażu przez nauczycieli oraz Procedurę awansu zawodowego.

 

Zawartość kursu

Ogółem: 2 Lekcje Czas: 3 tygodnie
  • kurs
    • Lekcja1.1
    • Lekcja1.2

O instruktorze

Jolanta Wasilewska Jolanta Wasilewska

Moją pasją jest uczenie się i zdobywanie nowych umiejętności oraz dzielenie się wiedzą z innymi. O wartości ludzkiego życia, według mnie, decyduje to, ile daliśmy z siebie innym i jak wpłynęliśmy na to, aby świat i życie ludzi stało się lepsze.

Te wartości zdecydowały o moich życiowych wyborach. Zawsze chciałam być nauczycielką. Po 10 latach pracy z dziećmi zostałam dyrektorem i pełniłam tę funkcję przez 21 lat. Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje i pogłębiam wiedzę. Konsekwencją tej drogi było rozpoczęcie działalności trenerskiej. Jestem też tutorem i mediatorem sądowym. W 2016 roku ukończyłam szkolenie dla ekspertów do spraw awansu zawodowego nauczycieli i zostałam wpisana na na listę ekspertów MEN. Byłam też redaktorką ogólnopolskiego czasopisma dla dyrektorów przedszkoli “Monitor Prawny Dyrektora” Jestem autorką kilkudziesięciu artykułów, które ukazały się w czasopismach kierowanych do dyrektorów przedszkoli. Cały czas poszukuję nowych, skutecznych rozwiązań metodycznych i wychowawczych. Jestem entuzjastką NVC czyli “porozumienia bez przemocy”. Po 30 latach pracy z dziećmi odkryłam Pozytywną dyscyplinę, której zostałam certyfikowanym edukatorem. Chciałabym, aby jak najwięcej przedszkoli i szkół stosowało tę metodę w swojej pracy, gdyż łączy ona w sobie skuteczność wychowawczą z poszanowanie godności i szacunkiem dla dziecka.

Moje szkolenia wyróżnia to, że oparte są na moim doświadczeniu i codziennej praktyce. Skuteczność metod wychowawczych, które polecam jest sprawdzona w czasie bieżącej pracy z dziećmi.

120.00 zł