Kurs online “Awans zawodowy nauczyciela – obowiązki dyrektora”

Kurs online Awans zawodowy nauczyciela- obowiązki dyrektora 12 września 2022 r. godz. 18.00
29
Sie
150.00 zł

Kurs przeznaczony jest dla dyrektorów placówek publicznych i niepublicznych. Odbył się 12 września o godz. 18.00. Nagranie kursu będzie dostępne dla uczestników na ich koncie na stronie LSE przez rok. Można je odtwarzać wielokrotnie. Uczestnicy kursu otrzymają procedurę awansu zawodowego.

Podczas kursu omówię:

– nową ścieżkę awansu zawodowego
– przepisy przejściowe

Odpowiem na wszystkie pytania

Uczestnicy otrzymują zaświadczenie i fakturę

Zawartość kursu

Ogółem: 1 Lekcja Czas: 2 godziny
  • kurs online
    • Lekcja1.1

O instruktorze

User Avatar Jolanta Wasilewska

Moją pasją jest uczenie się i zdobywanie nowych umiejętności oraz dzielenie się wiedzą z innymi. O wartości ludzkiego życia, według mnie, decyduje to, ile daliśmy z siebie innym i jak wpłynęliśmy na to, aby świat i życie ludzi stało się lepsze.

Te wartości zdecydowały o moich życiowych wyborach. Zawsze chciałam być nauczycielką. Po 10 latach pracy z dziećmi zostałam dyrektorem i pełniłam tę funkcję przez 21 lat. Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje i pogłębiam wiedzę. Konsekwencją tej drogi było rozpoczęcie działalności trenerskiej. Jestem też tutorem i mediatorem sądowym. W 2016 roku ukończyłam szkolenie dla ekspertów do spraw awansu zawodowego nauczycieli i zostałam wpisana na na listę ekspertów MEN. Byłam też redaktorką ogólnopolskiego czasopisma dla dyrektorów przedszkoli “Monitor Prawny Dyrektora” Jestem autorką kilkudziesięciu artykułów, które ukazały się w czasopismach kierowanych do dyrektorów przedszkoli. Cały czas poszukuję nowych, skutecznych rozwiązań metodycznych i wychowawczych. Jestem entuzjastką NVC czyli “porozumienia bez przemocy”. Po 30 latach pracy z dziećmi odkryłam Pozytywną dyscyplinę, której zostałam certyfikowanym edukatorem. Chciałabym, aby jak najwięcej przedszkoli i szkół stosowało tę metodę w swojej pracy, gdyż łączy ona w sobie skuteczność wychowawczą z poszanowanie godności i szacunkiem dla dziecka.

Moje szkolenia wyróżnia to, że oparte są na moim doświadczeniu i codziennej praktyce. Skuteczność metod wychowawczych, które polecam jest sprawdzona w czasie bieżącej pracy z dziećmi.

150.00 zł