Webinar “Awans zawodowy nauczyciela – obowiązki dyrektora”

webinar1
Wrz

Kurs przeznaczony jest dla dyrektorów zarówno placówek publicznych jak i niepublicznych, którzy rozpoczynają pracę na tym stanowisku oraz dyrektorów, którzy mieli przerwę w opiece nad awansującymi nauczycielami  i chcieliby poznać procedurę awansu zgodną z aktualnymi przepisami. Webinar jest nagraniem szkolenia  online, które odbyło się  23 września. Trwa 2,5 godziny

W trakcie szkolenia:

1. Omawiam najważniejsze terminy związane ze stażem nauczycieli
  2. Zwracam uwagę na zmiany jakie zostały wprowadzone w awansie nauczycieli w ostatnim czasie
  3. Wyjaśniam najczęściej pojawiające się wątpliwości dotyczące interpretacji przepisów
  4. Zwracam uwagę na najczęściej popełniane przez dyrektorów błędy
  5. Omawiam awans zawodowy dyrektora

Dyrektorzy biorący udział w szkoleniu otrzymają wzory dokumentów związane z rozpoczęciem stażu przez nauczycieli oraz Procedurę awansu zawodowego.

Ogółem: 2 Lekcje Czas: 3 tygodnie

Instruktor