Kurs online “Wstęp do Pozytywnej Dyscypliny”

PD
Lut

Szkolenie przeznaczone jest dla nauczycieli wszystkich szczebli edukacji, poszukujących skutecznych, opartych na najnowszych badaniach psychologicznych metod wychowawczych szanujących godność dziecka. Odbędzie się 23 marca o godz. 18.00. Trwać będzie 3 godziny. Pozwoli poznać najważniejsze założenia Pozytywnej Dyscypliny i skupione  będzie  na umiejętnościach nauczyciela.  Osoby, które uznają, że chcą pogłębić wiedze i zdobyć praktyczne umiejętności  z zakresu Pozytywnej Dyscypliny  mogą wziąć udział w kolejnym kursie dotyczącym narzędzi Pozytywnej Dyscypliny, który odbędzie się za 30 marca. Osoby, które wykupią szkolenie otrzymają link  z dostępem do kursu. Mogą też zalogować się na swoim koncie na stronie LSE i obejrzeć film w lekcji pierwszej.

W czasie szkolenia dowiecie się:

1. Co to jest uprzejma stanowczość.
  2. Jak motywować dzieci do pożądanych zachowań
  3. Dlaczego kary i nagrody nie są skuteczne
  4. Czym zastąpić nagrody i kary w wychowaniu
  5. Czym spowodowane są trudne zachowania dzieci- cztery błędne cele dzieci powodujące ich trudne zachowania