Kurs online “Wstęp do Pozytywnej Dyscypliny”

PD
20
Lut
85.00 zł

Szkolenie przeznaczone jest dla nauczycieli wszystkich szczebli edukacji, poszukujących skutecznych, opartych na najnowszych badaniach psychologicznych metod wychowawczych szanujących godność dziecka. Odbędzie się 23 marca o godz. 18.00. Trwać będzie 3 godziny. Pozwoli poznać najważniejsze założenia Pozytywnej Dyscypliny i skupione  będzie  na umiejętnościach nauczyciela.  Osoby, które uznają, że chcą pogłębić wiedze i zdobyć praktyczne umiejętności  z zakresu Pozytywnej Dyscypliny  mogą wziąć udział w kolejnym kursie dotyczącym narzędzi Pozytywnej Dyscypliny, który odbędzie się za 30 marca. Osoby, które wykupią szkolenie otrzymają link  z dostępem do kursu. Mogą też zalogować się na swoim koncie na stronie LSE i obejrzeć film w lekcji pierwszej.

W czasie szkolenia dowiecie się:

  1. Co to jest uprzejma stanowczość.
  2. Jak motywować dzieci do pożądanych zachowań
  3. Dlaczego kary i nagrody nie są skuteczne
  4. Czym zastąpić nagrody i kary w wychowaniu
  5. Czym spowodowane są trudne zachowania dzieci- cztery błędne cele dzieci powodujące ich trudne zachowania
  6. Poznacie skuteczne metody oddziaływań dostosowane do konkretnych trudnych zachowań

 

Zaświadczenie ze szkolenia można pobrać z zakładki Moje zaświadczenia  po użyciu przycisku zakończ szkolenie. Chętni otrzymują faktury

Zawartość kursu

Ogółem: 1 Lekcja Czas: 3 godziny
  • kurs
    • Lekcja1.1

O instruktorze

Jolanta Wasilewska Jolanta Wasilewska

Moją pasją jest uczenie się i zdobywanie nowych umiejętności oraz dzielenie się wiedzą z innymi. O wartości ludzkiego życia, według mnie, decyduje to, ile daliśmy z siebie innym i jak wpłynęliśmy na to, aby świat i życie ludzi stało się lepsze.

Te wartości zdecydowały o moich życiowych wyborach. Zawsze chciałam być nauczycielką. Po 10 latach pracy z dziećmi zostałam dyrektorem i pełniłam tę funkcję przez 21 lat. Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje i pogłębiam wiedzę. Konsekwencją tej drogi było rozpoczęcie działalności trenerskiej. Jestem też tutorem i mediatorem sądowym. W 2016 roku ukończyłam szkolenie dla ekspertów do spraw awansu zawodowego nauczycieli i zostałam wpisana na na listę ekspertów MEN. Byłam też redaktorką ogólnopolskiego czasopisma dla dyrektorów przedszkoli “Monitor Prawny Dyrektora” Jestem autorką kilkudziesięciu artykułów, które ukazały się w czasopismach kierowanych do dyrektorów przedszkoli. Cały czas poszukuję nowych, skutecznych rozwiązań metodycznych i wychowawczych. Jestem entuzjastką NVC czyli “porozumienia bez przemocy”. Po 30 latach pracy z dziećmi odkryłam Pozytywną dyscyplinę, której zostałam certyfikowanym edukatorem. Chciałabym, aby jak najwięcej przedszkoli i szkół stosowało tę metodę w swojej pracy, gdyż łączy ona w sobie skuteczność wychowawczą z poszanowanie godności i szacunkiem dla dziecka.

Moje szkolenia wyróżnia to, że oparte są na moim doświadczeniu i codziennej praktyce. Skuteczność metod wychowawczych, które polecam jest sprawdzona w czasie bieżącej pracy z dziećmi.

85.00 zł