Kurs online “Zakończenie stażu na stopień nauczyciela kontraktowego”

Kurs online _Zakończenie stażu na stopień nauczyciela kontraktowego_ 20 kwietnia 2021 r. godz. 18.00
Mar

Kurs  odbył się 20 kwietnia o godz. 18.00. Trwał  2 godziny. Kurs przeznaczony jest dla nauczycieli przedszkoli i wszystkich typów szkół.

W czasie szkolenia omawiam:

1.  Procedurę zakończenia stażu w swojej placówce

– ważne terminy
– jakie działania powinny być przypisane do kolejnych wymagań na stopień nauczyciela kontraktowego
– sposób opracowania sprawozdania z planu rozwoju zawodowego
– procedurę dokonania  oceny dorobku zawodowego

1. Postępowanie kwalifikacyjne

–  złożenie wniosku o podjęcie postępowania kwalifikacyjnego
– dokumentację dołączaną do wniosku

1. Przebieg rozmowy

– jak zaprezentować swój dorobek zawodowy
– najczęściej zadawane pytania