Webinar “Pozytywna Dyscyplina w grupie i klasie – narzędzia PD”

ogłoszenie 2

Kurs jest drugą częścią szkolenia z zakresu Pozytywnej Dyscypliny, przeznaczoną dla uczestników kursu Wstęp do Pozytywnej Dyscypliny.

Jest nagraniem szkolenia, które odbyło się online 28 maja. Czas trwania 2,5 godziny

Pozwala na pogłębienie umiejętności pracy z dziećmi.

Uczestnik pozna narzędzia Pozytywnej Dyscypliny takie jak:

• Umowy i ustalenia
  • Obyczaje
  • Sensowna i pożyteczna praca
  • Spotkania grupowe (klasowe)
  • Specjalny czas

Dowie się jak uczyć dzieci:

• Samoregulacji
  • Umiejętności komunikacyjnych
  • Wzajemnego  szacunku
  • Budowania współpracy
  • Właściwego podejścia do błędów i jak je naprawiać