Staż na stopień nauczyciela kontraktowego

color-trend
Gru

Kurs zawiera godzinny film szkoleniowy w którym omawiam:

• przebieg stażu na kolejne stopnie awansu,
  • wymagania na stopień nauczyciela kontraktowego,
  • sposób opracowywania planu rozwoju zawodowego,
  • dokumentację załączaną do wniosku o podjęcie postępowania egzaminacyjnego,
  • przebieg egzaminu.

Do szkolenia dołączone są dokumenty tekstowe zawierające:

• treść szkolenia,
  • przykładowy plan rozwoju nauczyciela stażysty rozpoczynającego staż na stopień nauczyciela kontraktowego,
  • kontrakt z opiekunem stażu.

Po zakończeniu kursu uczestnik pobiera zaświadczenia o jego ukończeniu.

Na życzenie wyrażone w formularzu zakupu wystawiana jest faktura.

Ogółem: 3 Lekcje Czas: 6 dni

Instruktor