Wideo szkolenie online – Zakończenie stażu na stopień nauczyciela dyplomowanego

Mar

This course is out of stock

Szkolenie online odbyło się 24 marca od godziny 18.00

W czasie szkolenia omówię:

1. Podstawy prawne odbywania stażu i przygotowania dokumentacji dołączanej do wniosku o podjęcie postępowania kwalifikacyjnego oraz samego egzaminu,
  2. Wymagania „stare ” i “nowe”,
  3. Wskazówki dotyczące pisania sprawozdania oraz opisu i analizy,
  4. Ważne terminy,
  5. Dokumentację dołączaną do wniosku o podjęcie postępowania kwalifikacyjnego,
  6. Przebieg rozmowy
  7. Jak przygotować prezentację
  8. Które wymagania wybrać do opisu i analizy a które do zaprezentowania przed komisją
  9. Najczęściej zadawane problemy do rozwiązania.
  10. Znajomość których rozporządzeń może się przydać podczas rozmowy
  11. Najczęściej popełniane błędy przez nauczycieli i dyrektorów
  12. Odpowiem na zadawane pytania.

Uczestnicy szkolenia będą mogli pobrać materiały szkoleniowe:

1. Treść prezentacji
  2. Prezentację przygotowaną w wersji do domowego druku