Webinar “Prawo oświatowe dla nauczycieli zdających egzamin”

Prawo oświatowe dla nauczycieli zdających egzamin (1)

Webinar jest nagraniem kursu online, który  odbył  się 11 maja  Trwał   ok. 2 godziny.  Przeznaczony jest dla nauczycieli, którzy w tym roku zdawać będą egzamin na stopień nauczyciela mianowanego.

W czasie szkolenia omawiam:

1. Najważniejsze przepisy prawa oświatowego.
  2. Zakres w jakim trzeba znać poszczególne ustawy i rozporządzenia.
  3. Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Ogółem: 1 Lekcja Czas: 2 godziny
  • kurs