Webinar “Staż na stopień nauczyciela kontraktowego”

online-learning-5163039_1920
Lip

Kurs przeznaczony jest dla nauczycieli wszystkich szczebli edukacji rozpoczynających staż na stopień nauczyciela  kontraktowego.  Jest nagraniem szkolenia online, które odbyło się 26 sierpnia  i trwać będzie 2  godziny

Podczas szkolenia omawiam:

1. Podstawy prawne awansu zawodowego na stopień nauczyciela kontraktowego
  2. Ważne terminy
  3. Powinności i wymagania na stopień nauczyciela kontraktowego
  4. Sposób opracowania i ewentualnego modyfikowania planu rozwoju
  5. Zadania jakie powinien podjąć nauczyciel w celu spełnienia wymagań
  6. Sposób dokumentowania podejmowanych działań (praktyczne wskazówki)
  7. Najczęściej popełniane przez nauczycieli błędy

Odpowiadam na pytania uczestników szkolenia.

Szkolenie dostarczy Wam maksimum praktycznej wiedzy i rozwiązań.

Uczestnicy otrzymują zaświadczenie o ukończeniu szkolenia (pobierają je z zakładki Moje zaświadczenia – po użyciu przycisku “zakończ szkolenie”).

Do szkolenia dołączony jest dodatkowo nieodpłatnie plan rozwoju zawodowego.

Ogółem: 2 Lekcje Czas: 10 tygodni

Instruktor