Webinar “Staż na stopień nauczyciela mianowanego”

film-596009_1920
01
Kwi
60.00 zł

Szkolenie stanowi nagranie wideo szkolenia online, które odbyło się 31 marca 2020 r. Jest przeznaczone dla osób, które są w trakcie stażu na stopień nauczyciela mianowanego i przygotowują się do jego zakończenia.

Podczas szkolenia omawiam:

  • ważne terminy związane z przebiegiem stażu
  • obowiązki opiekuna stażu
  • wymagania na stopień nauczyciela mianowanego
  • dokumentację, jaką trzeba dołączyć do wniosku o podjęcie postępowania egzaminacyjnego
  • przebieg egzaminu
  • jak napisać poprawnie sprawozdanie z planu rozwoju zawodowego

Odpowiadam na pytania zadane na czacie podczas szkolenia

Osoby biorące udział w szkoleniu otrzymają:

  • prezentację do wydruku
  • sprawozdanie z realizacji planu rozwoju zawodowego

Szkolenie jest dostępne przez 14 dni od  momentu zakupienia

Po zakończeniu szkolenia w zakładce “Moje zaświadczenia” będzie do pobrania zaświadczenie z ukończenia szkolenia

Zawartość kursu

Ogółem: 2 Lekcje

Instruktor

Jolanta Wasilewska

Moją pasją jest uczenie się i zdobywanie nowych umiejętności oraz dzielenie się wiedzą z innymi. O wartości ludzkiego życia, według mnie, decyduje to, ile daliśmy z siebie innym i jak wpłynęliśmy na to, aby świat i życie ludzi stało się lepsze.

Te wartości zdecydowały o moich życiowych wyborach. Zawsze chciałam być nauczycielką. Po 10 latach pracy z dziećmi zostałam dyrektorem i pełniłam tę funkcję przez 21 lat. Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje i pogłębiam wiedzę. Konsekwencją tej drogi było rozpoczęcie działalności trenerskiej. Jestem też tutorem i mediatorem sądowym. W 2016 roku ukończyłam szkolenie dla ekspertów do spraw awansu zawodowego nauczycieli i zostałam wpisana na na listę ekspertów MEN. Byłam też redaktorką ogólnopolskiego czasopisma dla dyrektorów przedszkoli “Monitor Prawny Dyrektora” Jestem autorką kilkudziesięciu artykułów, które ukazały się w czasopismach kierowanych do dyrektorów przedszkoli. Cały czas poszukuję nowych, skutecznych rozwiązań metodycznych i wychowawczych. Jestem entuzjastką NVC czyli “porozumienia bez przemocy”. Po 30 latach pracy z dziećmi odkryłam Pozytywną dyscyplinę, której zostałam certyfikowanym edukatorem. Chciałabym, aby jak najwięcej przedszkoli i szkół stosowało tę metodę w swojej pracy, gdyż łączy ona w sobie skuteczność wychowawczą z poszanowanie godności i szacunkiem dla dziecka.

Moje szkolenia wyróżnia to, że oparte są na moim doświadczeniu i codziennej praktyce. Skuteczność metod wychowawczych, które polecam jest sprawdzona w czasie bieżącej pracy z dziećmi.

60.00 zł