Webinar “Staż na stopień nauczyciela mianowanego”

film-596009_1920
Kwi

Szkolenie stanowi nagranie wideo szkolenia online, które odbyło się 31 marca 2020 r. Jest przeznaczone dla osób, które są w trakcie stażu na stopień nauczyciela mianowanego i przygotowują się do jego zakończenia.

Podczas szkolenia omawiam:

• ważne terminy związane z przebiegiem stażu
  • obowiązki opiekuna stażu
  • wymagania na stopień nauczyciela mianowanego
  • dokumentację, jaką trzeba dołączyć do wniosku o podjęcie postępowania egzaminacyjnego
  • przebieg egzaminu
  • jak napisać poprawnie sprawozdanie z planu rozwoju zawodowego

Odpowiadam na pytania zadane na czacie podczas szkolenia

Osoby biorące udział w szkoleniu otrzymają:

• prezentację do wydruku
  • sprawozdanie z realizacji planu rozwoju zawodowego

Szkolenie jest dostępne przez 14 dni od  momentu zakupienia