Webinar “Zakończenie stażu na stopień nauczyciela dyplomowanego”

film-1594697_1920
Mar

Szkolenie  zawiera nagranie webinaru online, który odbył się 24 marca i trwał 2 godziny i 10 minut

Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które kończą staż na stopień nauczyciela dyplomowanego w tym roku.

Szkolenie jest dostępne po zakupieniu przez 14 dni

W czasie szkolenia omawiam:

1. Podstawy prawne odbywania stażu i przygotowania dokumentacji dołączanej do wniosku o podjęcie postępowania kwalifikacyjnego oraz samego egzaminu,
  2. Wymagania „stare ” i “nowe”,
  3. Wskazówki dotyczące pisania sprawozdania oraz opisu i analizy,
  4. Ważne terminy,
  5. Dokumentację dołączaną do wniosku o podjęcie postępowania kwalifikacyjnego,
  6. Przebieg rozmowy
  7. Jak przygotować prezentację
  8. Które wymagania wybrać do opisu i analizy a które do zaprezentowania przed komisją
  9. Najczęściej zadawane problemy do rozwiązania.
  10. Znajomość których rozporządzeń może się przydać podczas rozmowy
  11. Najczęściej popełniane błędy przez nauczycieli i dyrektorów
  12. Odpowiem na zadawane pytania.

Uczestnicy szkolenia będą mogli pobrać materiały szkoleniowe:

1. Prezentację przygotowaną w wersji do domowego druku
  2. Przykładowy schemat sprawozdania

W zakładce “Moje zaświadczenia” znajduje się certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu – do pobrania

Ogółem: 2 Lekcje

Instruktor