Webinar “Zakończenie stażu na stopień nauczyciela kontraktowego”

lamp-1315735_1920
lut

This course is out of stock

Webinaria jest nagraniem kursu online, który  odbył się 30  marca 2022 r. o godz. 18.00 Jest przeznaczony dla nauczycieli wszystkich szczebli edukacji.  Kompleksowo omówione zostały procedury zakończenia stażu w placówce, sposób przygotowania się do rozmowy kwalifikacyjnej i przebieg rozmowy. Nagranie kursu będzie dostępne w tym miejscu do 31 sierpnia  2022. Można je oglądać wielokrotnie.

W czasie szkolenia omawiam:

1.  Procedurę zakończenia stażu w swojej placówce

– ważne terminy
– jakie działania powinny być przypisane do kolejnych wymagań na stopień nauczyciela kontraktowego
– sposób opracowania sprawozdania z planu rozwoju zawodowego
– procedurę dokonania  oceny dorobku zawodowego

1. Postępowanie kwalifikacyjne

–  złożenie wniosku o podjęcie postępowania kwalifikacyjnego
– dokumentację dołączaną do wniosku

1. Przebieg rozmowy

– jak zaprezentować swój dorobek zawodowy
– najczęściej zadawane pytania