Webinar “Zakończenie stażu na stopień nauczyciela kontraktowego”

demonstration-767982_1920
Kwi

Webinar zawiera nagranie szkolenia online, które odbyło się 7 kwietnia

W czasie szkolenia omawiam:

1.  Procedurę zakończenia stażu w swojej placówce

– ważne terminy
– jakie działania powinny być przypisane do kolejnych wymagań na stopień nauczyciela kontraktowego
– sposób opracowania sprawozdania z planu rozwoju zawodowego
– procedurę dokonania  oceny dorobku zawodowego

1. Postępowanie kwalifikacyjne

–  złożenie wniosku o podjęcie postępowania kwalifikacyjnego
– dokumentację dołączaną do wniosku

1. Przebieg rozmowy

– jak zaprezentować swój dorobek zawodowy
– najczęściej zadawane pytania
– najczęstsze problemy edukacyjne, wychowawcze i organizacyjne, których rozwiązanie musi  zaproponować nauczyciel
– przykładowe zadania z użyciem narzędzi multimedialnych

Uczestnicy szkolenia otrzymują:

• przykładowe sprawozdanie z planu rozwoju zawodowego
  • przykładowe problemy wychowawcze, edukacyjne i organizacyjne i sposoby ich rozwiązania
  • przykładowe pytania jakie można otrzymać podczas rozmowy kwalifikacyjnej i opracowane odpowiedzi na nie
  • zaświadczenie z ukończenia szkolenia do samodzielnego pobrania z zakładki “Moje zaświadczenia”

Dokumenty i film z nagrania szkolenia są dostępne dla jego uczestników jeszcze przez 2 tygodnie od dnia wykupienia szkolenia.

Ogółem: 2 Lekcje Czas: 14 dni

Instruktor