Webinar “Zakończenie stażu na stopień nauczyciela mianowanego”

demonstration-767859_1920
Mar

Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które w tym roku kończą staż na stopień nauczyciela mianowanego

Szkolenie zawiera nagranie z webinaru online, który odbył się 20 marca 2020 r. i trwał 2,5 godziny

Szkolenie jest dostępne 14 dni od momentu wykupienia

W czasie szkolenia omawiam:

1. Podstawy prawne odbywania stażu i przygotowania dokumentacji dołączanej do wniosku o podjęcie postępowania egzaminacyjnego oraz samego egzaminu;
  2. Wymagania “stare ” i “nowe”;
  3. Wskazówki dotyczące pisania sprawozdania;
  4. Ważne terminy;
  5. Dokumentację dołączaną do wniosku o podjęcie postępowania egzaminacyjnego;
  6. Przebieg egzaminu;
  7. Jak przygotować prezentację;
  8. Najczęściej zadawane problemy do rozwiązania;
  9. Najczęstsze zadania z użyciem narzędzi multimedialnych;
  10. Najczęściej zadawane pytania z prawa oświatowego i odpowiedzi na nie;
  11. Najczęściej popełniane błędy przez nauczycieli i dyrektorów;
  12. Odpowiadam na pytania zadane przez uczestników szkolenia.

Uczestnicy szkolenia mogą pobrać w cenie szkolenia

“Przykładowy schemat sprawozdania”

Prezentację do wydruku

W zakładce “Moje zaświadczenia” jest do pobrania certyfikat z ukończenia szkolenia