Webinar “Wstęp do Pozytywnej Dyscypliny”

Wstęp webinar
Kwi

Webinar jest nagraniem szkolenia, które odbyło się 28 kwietnia

Szkolenie przeznaczone jest dla nauczycieli wszystkich szczebli edukacji, poszukujących skutecznych, opartych na najnowszych badaniach psychologicznych metod wychowawczych szanujących godność dziecka. Podczas kolejnego szkolenia, w maju przedstawię narzędzia Pozytywnej Dyscypliny a w czerwcu powiem jak opracować program własny lub innowację z wykorzystaniem Pozytywnej Dyscypliny

W czasie szkolenia dowiecie się:

1. Jakie są główne założenia Pozytywnej Dyscypliny
  2. Co to jest uprzejma stanowczość.
  3. Jak motywować dzieci do pożądanych zachowań
  4. Dlaczego kary i nagrody nie są skuteczne
  5. Czym zastąpić nagrody i kary w wychowaniu
  6. Co to jest self-reg
  7. Czym spowodowane są trudne zachowania dzieci- cztery błędne cele dzieci powodujące ich trudne zachowania i skuteczne sposoby oddziaływania w każdym z tych przypadków.

Zaświadczenie ze szkolenia można pobrać z zakładki Moje zaświadczenia  po użyciu przycisku zakończ szkolenie w pierwszej i drugiej lekcji.

Ogółem: 2 Lekcje
  • kurs  0/2