Webinar “Wstęp do Pozytywnej Dyscypliny”

Wstęp webinar
17
Kwi
65.00 zł

Sprzedaż zakończona

Webinar jest nagraniem szkolenia, które odbyło się 28 kwietnia

Szkolenie przeznaczone jest dla nauczycieli wszystkich szczebli edukacji, poszukujących skutecznych, opartych na najnowszych badaniach psychologicznych metod wychowawczych szanujących godność dziecka. Podczas kolejnego szkolenia, w maju przedstawię narzędzia Pozytywnej Dyscypliny a w czerwcu powiem jak opracować program własny lub innowację z wykorzystaniem Pozytywnej Dyscypliny

W czasie szkolenia dowiecie się:

 1. Jakie są główne założenia Pozytywnej Dyscypliny
 2. Co to jest uprzejma stanowczość.
 3. Jak motywować dzieci do pożądanych zachowań
 4. Dlaczego kary i nagrody nie są skuteczne
 5. Czym zastąpić nagrody i kary w wychowaniu
 6. Co to jest self-reg
 7. Czym spowodowane są trudne zachowania dzieci- cztery błędne cele dzieci powodujące ich trudne zachowania i skuteczne sposoby oddziaływania w każdym z tych przypadków.

 

Zaświadczenie ze szkolenia można pobrać z zakładki Moje zaświadczenia  po użyciu przycisku zakończ szkolenie w pierwszej i drugiej lekcji.

Zawartość kursu

Ogółem: 2 Lekcje
 • kurs
  • Lekcja1.1
  • Lekcja1.2

O instruktorze

Jolanta Wasilewska Jolanta Wasilewska

Moją pasją jest uczenie się i zdobywanie nowych umiejętności oraz dzielenie się wiedzą z innymi. O wartości ludzkiego życia, według mnie, decyduje to, ile daliśmy z siebie innym i jak wpłynęliśmy na to, aby świat i życie ludzi stało się lepsze.

Te wartości zdecydowały o moich życiowych wyborach. Zawsze chciałam być nauczycielką. Po 10 latach pracy z dziećmi zostałam dyrektorem i pełniłam tę funkcję przez 21 lat. Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje i pogłębiam wiedzę. Konsekwencją tej drogi było rozpoczęcie działalności trenerskiej. Jestem też tutorem i mediatorem sądowym. W 2016 roku ukończyłam szkolenie dla ekspertów do spraw awansu zawodowego nauczycieli i zostałam wpisana na na listę ekspertów MEN. Byłam też redaktorką ogólnopolskiego czasopisma dla dyrektorów przedszkoli “Monitor Prawny Dyrektora” Jestem autorką kilkudziesięciu artykułów, które ukazały się w czasopismach kierowanych do dyrektorów przedszkoli. Cały czas poszukuję nowych, skutecznych rozwiązań metodycznych i wychowawczych. Jestem entuzjastką NVC czyli “porozumienia bez przemocy”. Po 30 latach pracy z dziećmi odkryłam Pozytywną dyscyplinę, której zostałam certyfikowanym edukatorem. Chciałabym, aby jak najwięcej przedszkoli i szkół stosowało tę metodę w swojej pracy, gdyż łączy ona w sobie skuteczność wychowawczą z poszanowanie godności i szacunkiem dla dziecka.

Moje szkolenia wyróżnia to, że oparte są na moim doświadczeniu i codziennej praktyce. Skuteczność metod wychowawczych, które polecam jest sprawdzona w czasie bieżącej pracy z dziećmi.

65.00 zł