Zakończenie stażu na stopień nauczyciela dyplomowanego w 2019 r.

Gru

Treść szkolenia:

1. Opis kolejnych kroków zakończenia stażu w swojej placówce (nowe terminy).
  2. Analiza wymagań, które należy uwzględnić w sprawozdaniu dla dyrektora z przypisanymi do nich wymaganiami.
  3. Dokumentacja jaką należy złożyć do komisji kwalifikacyjnej zgodnie z nowymi przepisami.
  4. Przykładowy układ teczki i fragmenty opisu i analizy.
  5. Analiza wymagań (nowych), które należy uwzględnić w składanej dokumentacji.
  6. Przykładowy sposób przypisania zrealizowanych działań do nowych wymagań.
  7. Przykładowe efekty dla dzieci, nauczyciela i przedszkola najczęściej realizowanych przez nauczycieli działań.

Po ukończeniu kursu uczestnik pobiera sobie ze strony zaświadczenie o jego ukończeniu.

Ogółem: 6 Lekcji Czas: 1 dzień

Instruktor