Zakończenie stażu na stopień nauczyciela kontraktowego

daisies-4220153_1920
20
Lip
65.00 zł

Szkolenie zawiera

 1. Opis procedury zakończenia stażu w swojej placówce
  – przykładowy schemat sprawozdania z planu rozwoju zawodowego
  – sposób dokonania  oceny dorobku zawodowego
 2. Postępowanie kwalifikacyjne
  – wniosek o podjęcie postępowania kwalifikacyjnego
  – dokumentacja dołączana do wniosku
  – przebieg rozmowy
  – najczęściej zadawane pytania i opracowane odpowiedzi
  – problemy edukacyjne, wychowawcze i organizacyjne i sposoby ich rozwiązywania (kilkanaście najczęściej zadawanych)

Zawartość kursu

Ogółem: 4 Lekcje
 • kurs  0/4

  • Lekcja1.1
  • Lekcja1.2
  • Lekcja1.3
  • Lekcja1.4

Instruktor

Jolanta Wasilewska

Moją pasją jest uczenie się i zdobywanie nowych umiejętności oraz dzielenie się wiedzą z innymi. O wartości ludzkiego życia, według mnie, decyduje to, ile daliśmy z siebie innym i jak wpłynęliśmy na to, aby świat i życie ludzi stało się lepsze.

Te wartości zdecydowały o moich życiowych wyborach. Zawsze chciałam być nauczycielką. Po 10 latach pracy z dziećmi zostałam dyrektorem i pełniłam tę funkcję przez 21 lat. Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje i pogłębiam wiedzę. Konsekwencją tej drogi było rozpoczęcie działalności trenerskiej. Jestem też tutorem i mediatorem sądowym. W 2016 roku ukończyłam szkolenie dla ekspertów do spraw awansu zawodowego nauczycieli i zostałam wpisana na na listę ekspertów MEN. Byłam też redaktorką ogólnopolskiego czasopisma dla dyrektorów przedszkoli “Monitor Prawny Dyrektora” Jestem autorką kilkudziesięciu artykułów, które ukazały się w czasopismach kierowanych do dyrektorów przedszkoli. Cały czas poszukuję nowych, skutecznych rozwiązań metodycznych i wychowawczych. Jestem entuzjastką NVC czyli “porozumienia bez przemocy”. Po 30 latach pracy z dziećmi odkryłam Pozytywną dyscyplinę, której zostałam certyfikowanym edukatorem. Chciałabym, aby jak najwięcej przedszkoli i szkół stosowało tę metodę w swojej pracy, gdyż łączy ona w sobie skuteczność wychowawczą z poszanowanie godności i szacunkiem dla dziecka.

Moje szkolenia wyróżnia to, że oparte są na moim doświadczeniu i codziennej praktyce. Skuteczność metod wychowawczych, które polecam jest sprawdzona w czasie bieżącej pracy z dziećmi.

65.00 zł