Zakończenie stażu na stopień nauczyciela mianowanego w 2019 r.

door-1590024_1920
Gru

Treści szkolenia – szkolenie kierowane jest do osób, które rozpoczęły staż zgodnie ze starym rozporządzeniem i zakończyły go po 1 września 2018 r.

1. Zakończenie stażu w swojej placówce
    – nowe  terminy,
    – sprawozdanie (przykładowe fragmenty)
  2. Wniosek o podjęcie postępowania egzaminacyjnego zgodnie z nowym rozporządzeniem
    – załączana dokumentacja,
    – omówienie wymagań i lista działań prawidłowo do nich przypisana,
  3. Nauczyciel przed komisją
    – przebieg posiedzenia komisji,
    – najczęściej zadawane pytania przez członków komisji i opracowane odpowiedzi na nie, ze szczególnym uwzględnieniem aktualnego prawa oświatowego
  4. Sprawozdanie a prezentacja dla komisji
    – dostosowanie sprawozdania napisanego wg starych zasad do nowych wymagań
    – przykładowe działania przypisane do nowych wymagań

Po zakończeniu szkolenia uczestnik pobiera ze strony zaświadczenie o jego ukończeniu.

Ogółem: 6 Lekcji Czas: 1 dzień

Instruktor