Zakończenie stażu na stopień nauczyciela mianowanego w 2020 r.

door-1590024_1920
04
Gru
60.00 zł

 

 1. Zakończenie stażu w swojej placówce
  – istotne  terminy,
  – sprawozdanie (gotowy schemat 21 stron)
 2. Wniosek o podjęcie postępowania egzaminacyjnego zgodnie z nowym rozporządzeniem
  – załączana dokumentacja,
  – omówienie wymagań i lista działań prawidłowo do nich przypisana,
 3. Nauczyciel przed komisją
  – przebieg posiedzenia komisji,
  – najczęściej zadawane pytania przez członków komisji i opracowane odpowiedzi na nie, ze szczególnym uwzględnieniem aktualnego prawa oświatowego
 4. Sprawozdanie a prezentacja dla komisji
  – dostosowanie sprawozdania napisanego wg starych zasad do nowych wymagań
  – przykładowe działania przypisane do nowych wymagań

Po zakończeniu szkolenia uczestnik pobiera ze strony zaświadczenie o jego ukończeniu.

Zawartość kursu

Ogółem: 6 Lekcji

Instruktor

Jolanta Wasilewska

Moją pasją jest uczenie się i zdobywanie nowych umiejętności oraz dzielenie się wiedzą z innymi. O wartości ludzkiego życia, według mnie, decyduje to, ile daliśmy z siebie innym i jak wpłynęliśmy na to, aby świat i życie ludzi stało się lepsze.

Te wartości zdecydowały o moich życiowych wyborach. Zawsze chciałam być nauczycielką. Po 10 latach pracy z dziećmi zostałam dyrektorem i pełniłam tę funkcję przez 21 lat. Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje i pogłębiam wiedzę. Konsekwencją tej drogi było rozpoczęcie działalności trenerskiej. Jestem też tutorem i mediatorem sądowym. W 2016 roku ukończyłam szkolenie dla ekspertów do spraw awansu zawodowego nauczycieli i zostałam wpisana na na listę ekspertów MEN. Byłam też redaktorką ogólnopolskiego czasopisma dla dyrektorów przedszkoli “Monitor Prawny Dyrektora” Jestem autorką kilkudziesięciu artykułów, które ukazały się w czasopismach kierowanych do dyrektorów przedszkoli. Cały czas poszukuję nowych, skutecznych rozwiązań metodycznych i wychowawczych. Jestem entuzjastką NVC czyli “porozumienia bez przemocy”. Po 30 latach pracy z dziećmi odkryłam Pozytywną dyscyplinę, której zostałam certyfikowanym edukatorem. Chciałabym, aby jak najwięcej przedszkoli i szkół stosowało tę metodę w swojej pracy, gdyż łączy ona w sobie skuteczność wychowawczą z poszanowanie godności i szacunkiem dla dziecka.

Moje szkolenia wyróżnia to, że oparte są na moim doświadczeniu i codziennej praktyce. Skuteczność metod wychowawczych, które polecam jest sprawdzona w czasie bieżącej pracy z dziećmi.

60.00 zł