Kurs online „Awans zawodowy nauczyciela- obowiązki dyrektora”

Na stanie

Kurs odbędzie się 26 marca o godz. 18.00. Przeznaczony jest dla dyrektorów placówek oświatowych wszystkich szczebli edukacji. Nagranie kursu będzie dostępne przez rok i można je oglądać wielokrotnie

Tematyka kursu:

1. Awans zawodowy na każdy ze stopni wg starych i nowych zasad
  2. Przepisy przejściowe
  3. Ocena pracy związana z awansem
  4. Ocena pracy a ocena dorobku zawodowego
  5. Dokumentowanie przebiegu awansu
  6. Najczęściej popełniane przez dyrektorów błędy
  7. Odpowiedzi na pytania uczestników

Kurs odbędzie  się na platformie clickmeeting. Osoby, które zakupią kurs otrzymają zaproszenie z linkiem dostępu do transmisji kilka dni przed szkoleniem. Nie  ma potrzeby pobierania żadnych aplikacji.. Nagranie kursu będzie dostępne w tym miejscu przez rok. Można je oglądać wielokrotnie.

Uczestnicy kursu otrzymują zaświadczenie w formie załącznika do informacji o realizacji zamówienia.  Chętni otrzymują faktury (dane do faktury należy podać w formularzu zakupu szkolenia). Faktury wystawiane są następnego dnia po szkoleniu.

Na stanie