Kurs online „Nowe zasady zakończenia awansu na stopień nauczyciela dyplomowanego”

Sprzedaż zakończona

Kurs odbędzie się 16 kwietnia  o godz. 18.00. Przeznaczony jest dla nauczycieli wszystkich szczebli edukacji, którzy uzyskali stopień nauczyciela mianowanego, ale nie rozpoczęli stażu na stopień nauczyciela dyplomowanego, a więc uzyskują ten stopień wg nowych przepisów.

..

.

Podczas kursu omówię:

• Kiedy można składać wniosek o podjęcie postępowania kwalifikacyjnego
  • Jakie dokumenty dołączyć do wniosku
  • Jakie warunki trzeba spełnić – jak będzie wyglądać ocena pracy i jakie wymagania trzeba spełnić
  • Jak będzie przebiegać rozmowaUczestnicy otrzymują schemat opisu i analiza na 4 strony
    Odpowiem na pytania uczestników Kurs odbędzie  się na platformie clickmeeting. Osoby, które zakupią kurs otrzymają zaproszenie z linkiem dostępu do transmisji. Nie  ma potrzeby pobierania żadnych aplikacji.. Nagranie kursu będzie dostępne w tym miejscu do końca roku 2024. Można je oglądać wielokrotnie.Uczestnicy kursu otrzymują zaświadczenie do pobrania jako załącznik do informacji o realizacji zamówienia.  Chętni otrzymują faktury (dane do faktury należy podać w formularzu zakupu szkolenia). Faktury wystawiane są następnego dnia po szkoleniu.

Sprzedaż zakończona