Kurs online „Prezentacja dorobku zawodowego na stopień nauczyciela mianowanego”- stare zasady

Na stanie

Kurs odbędzie się 21 maja 2024 r. Podczas kursu przedstawię 2  schematy  przykładowej prezentacji (udostępnione uczestnikom kursu) i omówię slajd po slajdzie jakie informacje zawrzeć w prezentacji i jak je przedstawić, aby było syntetycznie i jednocześnie wyczerpująco.

Wzory prezentacji uczestnik może pobrać już w momencie opłacenia szkolenia.

Kurs odbędzie  się na platformie clickmeeting. Osoby, które zakupią kurs otrzymają zaproszenie z linkiem dostępu do transmisji. Nie  ma potrzeby pobierania żadnych aplikacji.. Nagranie kursu będzie dostępne w tym miejscu do końca roku 2024. Można je oglądać wielokrotnie.

Uczestnicy kursu otrzymują zaświadczenie w formie załącznika do informacji o realizacji zamówienia.  Chętni otrzymują faktury (dane do faktury należy podać w formularzu zakupu szkolenia). Faktury wystawiane są następnego dnia po szkoleniu.

Na stanie